Nové obory na Univerzitě Jana Amose Komenského

31. 1. 2010 | Aktuality

Univerzita Jana Amose Komenského v Praze otevírá pro nový akademický rok dva nové tříleté bakalářské obory, Bezpečnostní studia a Pojišťovnictví. Oba obory byly akreditovány v roce 2009, lze je studovat v prezenční i kombinované formě a jejich studium zahrnuje povinnou praxi.

Obor ** Bezpečnostní studia** se zaměřuje na pochopení problémů a souvislostí, které ovlivňují bezpečnost na domácí i mezinárodní úrovni. Kromě analýzy rizik a krizového managamentu se studenti seznámí také s veřejným právem, problematikou prevence kriminality či bezpečnostní politikou. Absolventi oboru Pojišťovnictví by měli být profesionály v oblasti středního managementu v oblasti pojišťovnictví, naučí se rozumět finančním trhům, prakticky ovládat pojišťovací produkty a komunikovat v rámci svého oboru i v anglickém jazyce.

Zájemci o studium se mohou podrobněji informovat během dnů otevřených dveří.

Zdroje: UJAK, StudentPoint