Management cestovního ruchu na UHK nově i v kombinované formě

14. 6. 2007 | Aktuality

Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové otevírá v akademickém roce 2007/2008 nově akreditovaný obor Management cestovního ruchu v kombinované formě studia. Studium zahrnuje výuku jazyků, manažerských předmětů, včetně informatiky v cestovním ruchu, moderních metod komunikace, prohloubení vědomostí v oblasti geografie a kulturologie.

Přijímací zkouška se skládá z písemného testu všeobecných znalostí (zeměpis a základy společenských věd) a z písemného testu z anglického nebo německého jazyka.

Přihlášky se přijímají do 20. 8. 2007, přijímací zkouška se koná 18. 9. 2007. Pro tento akademický rok se počítá s přijetím 40 studentů se zaměřením na anglický jazyk a 40 studentů se zaměřením na německý jazyk.