Letní škola přípravy a řízení projektů EU

11. 7. 2007 | Aktuality

Pro zájemce o problematiku projektového řízení je připravena v rámci projektu TRANSCEN Letní škola. Bude se konat v termínu od 20. do 24. srpna 2007 v nové učebně VÚTS Liberec, a.s. vždy od 10.00 do 14.00 hod, pod vedením špičkových odborníků na danou problematiku.

Kurzy jsou určeny především pracovníkům výzkumu a vývoje, kteří mají zájem o vytvoření vlastního vědecko-výzkumního projektu nebo by se v budoucnu chtěli na řešení mezinárodních projektů podílet. Kurzy jsou kapacitně omezeny.

Přihláškový formuláře a prezentaci je nutno poslat nejpozději do 23. července 2007 na adresu: transcen@vuts.cz. Zájemci o účast na Letní škole TRANSCEN budou s výsledky výběrového řízení obeznámeni nejpozději 30. července 2007.

Díky podpoře ze Sociálního fondu Evropské unie ve výši 6,7 milionu korun, jsou kurzy, které běžně stojí několik tisíc korun, pro všechny účastníky zdarma. Více informací o podmínkách kurzů, časový harmonogram i přihlášky a šablony k prezentaci najdete na