Imagine Cup 2009: Studenti technologických oborů mění svět

8. 1. 2009 | Aktuality

Již posedmé se mohou nejen studenti technologických oborů z celého světa zúčastnit soutěže Imagine Cup, která si za cíl nedává nic menšího, než pokusit se přispět k řešení těch nejaktuálnějších problémů světa.

Jednotlivci i týmy mohou soutěžit v těchto disciplínách: návrh softwaru, embedded vývoj, vývoj her, roboti a algoritmy, IT řešení, MashUp, fotografie a krátký film. Společným tématem je hledání inspirace pro řešení největších světových problémů. I malý příspěvek může mít velký význam. Výzva pro tento rok zní: „Představte si svět, kde technologie pomáhají vyřešit ty nejobtížnější problémy, které před námi dnes stojí.“

Vítězové letošního ročníku budou vyhlášeni během slavnostního finále v červenci 2009 v Káhiře. Pořadatelem soutěže je společnost Microsoft.

Více informací a registrace: Imagine Cup