Hodná holka: Půjdeš se mnou na Majáles?

13. 4. 2009 | Aktuality

Studentský festival Majáles vyzývá studenty: zapojte se a ukažte svou kreativitu.

Tradiční studentský festival Majáles není jenom dalším hudebním festivalem, ale především projektem, který si klade za cíl podporovat studentské aktivity. Na místě vás proto čekají nejen soutěže a vystoupení, ale i volba Krále Majálesu a klání vysokých škol.

Letošní novinka: Hodná holka. Hodná holka je “prima roštěnka, která nás letos celým Majálesem provádí“, vysvětlují organizátoři festivalu. Nejvíce ji poznáte na webu majales.cz, kde má přichystaných pár fórků, fotky z minulých let a důležité informace, najdete ji i na Facebooku, kde bude informovat o doprovodných akcích Majálesu a zveřejňovat poslední novinky.

**Jak se můžete aktuálně do přípravy Majálesu zapojit? **

• Přihlásit sebe nebo své známé jako kandidáty na Krále Majálesu. (Odměna 5 000 Kč.)
  • Zapojit se do soutěže o návrh nejlepšího majálesového trička. (Vítěz si zaletí paraglidem, dostane peníze, čtyři volné vstupy na Majáles a ještě jako bonus vítězné tričko zdarma.)
  • Přihlásit se do Jarmarku studentských organizací. (Přihlášky do 17. 4.!)

**Důležité termíny: ** 30. dubna – Pražský Majáles, Stromovka 6. května – Hradecký Majáles, Šimkovy sady 7. května – Brněnský Majáles, Velodrom