Dny otevřených dveří FVL a FVT Univerzity obrany

Již tradiční dny otevřených dveří pro zájemce o studium na Fakultě vojenského leadershipu (FVL) a Fakultě vojenských technologií (FVT) Univerzity obrany v Brně se uskuteční 3. prosince 2015 a 7. ledna 2016.

Dny otevřených dveří jsou určeny všem zájemcům o vojenské i civilní studium. V rámci vojenského studia jsou prioritními směry vzdělávání na těchto fakultách pětileté magisterské studijní programy orientované na přípravu velitelského a zabezpečujícího personálu Armády ČR, a to ve studijních oborech Řízení a použití ozbrojených sil a Vojenské technologie. Civilní studenti se pak budou moci hlásit do více než deseti studijních oborů.

Program dne otevřených dveří bude zahájen už v 7:30 hod., kdy se otevřou brány areálu kasáren pro návštěvníky. Současně začnou probíhat ukázky ručních zbraní, pozemní kolové a pásové techniky. Mezi 8:30 a 10:00 hod. budou probíhat první prezentační přednášky ve velkokapacitních posluchárnách. Během dopoledne bude možné zhlédnout také bojovou ukázku skupiny COMMANDOS nebo boje zblízka MUSADO MCS. Připraveno bude i občerstvení. Od 11:00 hod. pak budou moci návštěvníci nahlédnout do speciálních laboratoří FVT a mezi 11:00 – 12:30 hod. se opět uskuteční prezentační přednášky ve velkokapacitních posluchárnách.

Podrobné informace o průběhu dne otevřených dveří včetně informací o způsobu podání přihlášky k vojenskému studiu najdete na stránkách www.unob.cz.

Zdroj: www.unob.cz

Další články k tématu

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

Pokud se chcete dozvědět něco víc o možnostech studia na olomoucké univerzitě, ale třeba si i prohlédnout prostory jejích fakult, určitě si nenechte ujít tamní dny otevřených dveří. Ten nejbližší proběhne v pátek 20. listopadu 2015 na pěti fakultách univerzity, konkrétně na: Cyrilometodějské teologické fakultě Filozofické fakultě Přírodovědecké fakultě Pedagogické fakultě Fakultě tělesné kultury. Nosnou částí programu dne otevřených dveří budou …

číst více
Den otevřených dveří na FEI UPCE se blíží

Den otevřených dveří na FEI UPCE se blíží

Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice pořádá jako první ze všech fakult školy svůj den otevřených dveří. Uskuteční se v pátek 13. listopadu. Pokud se v tento den nemůžete zúčastnit, nezoufejte – další šanci dá fakulta svým uchazečům ještě v pátek 5. února 2016. Celá akce začne v 10:00 hod. a ukončena bude přibližně ve 12:30 hod. V první části programu získají uchazeči veškeré …

číst více