CEVRO - den otevřených dveří

17. 8. 2008 | Aktuality

Vysoká škola CEVRO Institut zve zájemce o studium na den otevřených dveří, který se koná ve středu 20. srpna 2008 v 16:00 hod v budově staroslavné Měšťanské besedy, na adrese Jungmannova 17, Praha 1. (Začátek presentace proběhne v místnosti č. 203 ve druhém patře.)

Během dne otevřených dveří se setkáte se zástupci vedení školy, kteří Vás seznámí se základními informacemi o jednotlivých studijních oborech, o průběhu a formě studia, o organizaci akademického roku, o uplatnění absolventů naší vysoké školy apod. Společně s pracovnicemi studijního oddělení Vám také samozřejmě zodpoví veškeré dotazy, které se Vašeho studia na vysoké škole CEVRO Institut dotýkají.

Dále máte možnost si prohlédnout posluchárny, seminární místnosti, počítačovou učebnu, knihovnu a další zázemí, které Vám naše vysoká škola nabízí.