28.2. - Poslední šance pro odeslání přihlášek na vysokou školu

27. 2. 2006 | Aktuality

Dneškem pro většinu vysokých škol v České republice vyprší možnost podání přihlášky ke studiu. Pokud jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas.

Jednoznačně rozhoduje datum, které bude na razítku pošty, tedy 28.2.2006. Jestliže jste příkladem té horší varianty, tedy neposlali jste ještě žádnou přihlášku a chcete tak učinit, pospěšte si. Pokud jste však své přihlášky na vysokou školu již odeslali a bojíte se, že jste své síly přecenili a je velmi malá pravděpodobnost, že se na vámi vybranou školu dostanete, máte jedinečnou možnost pro takzvanou záchranu. Podívejte se na katalog vysokých škol na našich stránkách a zvažte, kde je velká pravděpodobnost, že v přijímacím řízení uspějete a honem vyplňte přihlášku. V konečném výsledku tak můžete být v červnu rádi, že vám alespoň jedna škola vyšla. Když se jedná o vzdělání, nelitujte peněz. Investujete přece do své budoucnosti.