2. kolo - Pedagogická fakulta JU

12. 7. 2007 | Aktuality

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vypisuje druhé kolo přijímacích zkoušek pro akademický rok 2007/2008. Požadavky k přijímacím zkouškám zůstávají stejné jako v kole prvním – viz informace zveřejněné na webových stránkách fakulty.

Druhé kolo přijímacích zkoušek je vypsáno na tyto kombinace oborů pětiletého magisterského učitelského studia:

Studijní program M 7503 – učitelství pro základní školy: matematika – fyzika matematika – technická výchova a výpočetní technika matematika – přírodopis a pěstitelství matematika – tělesná výchova fyzika – technická výchova a výpočetní technika

Studijní program M 7504 – učitelství pro střední školy: matematika – chemie matematika – fyzika fyzika – výpočetní technika

Uchazeč podává přihlášku na standardním tiskopise, který je nutno kompletně vyplnit. Zejména musí být vyplněn akademický rok (2007/2008), studijní program (magisterský), studium (prezenční), vysoká škola (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích), fakulta (Pedagogická fakulta), studijní program (např. M 7503: učitelství pro základní školy), studijní obor (např.: matematika – fyzika), kód oboru vystudovaného na střední škole dle číselníku KKOV (kód sdělí příslušná střední škola).

Přihlášky je možno zasílat do 27. července 2007.