Porovnání oborů Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Porovnání oborů

V rubrice Porovnání oborů pro vás zjišťujeme, v čem se studium téhož oboru liší na jednotlivých fakultách či univerzitách. Vyhledáváme informace o uplatnění absolventů, šancích na přijetí, technickém vybavení a odlišnostech v pojetí výuky či specializaci jednotlivých institucí. Na základě těchto poznatků se můžete zodpovědněji rozhodnout, kde váš vysněný obor studovat.

Nejčtenější články sekce

POROVNÁNÍ OBORŮ: Speciální pedagogika

POROVNÁNÍ OBORŮ: Speciální pedagogika

Co je posláním studia speciální pedagogiky, je asi hned zřejmé: jde o…

Celý článek

Další články sekce

POROVNÁNÍ OBORŮ: Informatika Vydáno:29.5. 2014 5:44

POROVNÁNÍ OBORŮ: Informatika

Studijní program informatika se nezabývá pouze fungováním moderních technologií, ale táhne se jako červená niť celou řadou vědních oborů od matematiky přes biologii až po sociologii. V čem jsou jednotlivé oblasti informatiky specifické?

POROVNÁNÍ OBORŮ: Sociologie Vydáno:22.5. 2014 7:14

POROVNÁNÍ OBORŮ: Sociologie

Sociologie je vedle psychologie a politologie jedním z nejoblíbenějších sociálněvědních oborů. Nabízíme vám přehled fakult, které bakalářské studium sociologie nabízejí.

POROVNÁNÍ OBORŮ: Farmacie Vydáno:17.12. 2013 6:05

POROVNÁNÍ OBORŮ: Farmacie

Přiznejte se, kolikrát vás v lékárně napadlo, že ten člověk za pultem není jen „obyčejný“ prodavač, ale že přesně ví, co doporučit na tu či onu bolístku, že umí latinsky a zná vše důležité o každém léku? Touto otázkou jsme vám jen chtěli nenápadně naznačit, že povolání farmaceuta je ve skutečnosti velmi zodpovědné, a proto k němu také musí vést náročná cesta studiem… Pozn. Článek byl 25. 6. 2015 aktualizován. (kav)

POROVNÁNÍ OBORŮ: Politologie Vydáno:2.7. 2013 6:08

POROVNÁNÍ OBORŮ: Politologie

Láká vás studium politologie? Na následujících řádcích vám představíme pojetí tohoto oboru na jednotlivých fakultách. V čem se na nich jednotlivé odnože politologie liší? Kde je nejvyšší šance na přijetí? Kde mají nejspokojenější studenty?

POROVNÁNÍ OBORŮ: Stomatologie a zubní lékařství Vydáno:25.6. 2013 7:25

POROVNÁNÍ OBORŮ: Stomatologie a zubní lékařství

Krásný úsměv, to je buď dárek od přírody, nebo dílo šikovných zubařů. Kde se učí koukat lidem na zoubek – to se dozvíte z následujícího přehledu. Pozn. článek byl aktualizován dne 13. 6. 2013 (von).

Porovnání oborů Vydáno:21.5. 2013 7:23

POROVNÁNÍ OBORŮ: Cestovní ruch

I přes pokračující finanční krizi zůstává cestovní ruch významným oborem, který se promítá nejen do oblasti ekonomiky, ale i dopravy, životního prostředí, regionálního rozvoje a samozřejmě i do individuálních možností trávení volného času. Studenti tohoto oboru tak mají velmi široké možnosti uplatnění. Podívejte se, kde všude a také jak lze obor Cestovní ruch studovat. (článek byl aktualizován 19. 5. 2013)

« Přecházející 1 2 3 4 10 19 Následující » Aktuální stránka: 1 Článků celkem: 115

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu jednatele serveru VysokeSkoly.cz zakázáno. ISSN 1214-4312

Copyrights: VysokeSkoly.cz
Design:divDesign.cz
2000 - 2016