Pozvánka na veletrh JOBS EXPO a EDUCA EXPO 2018

Nemáte práci nebo hledáte lepší? Chcete prohloubit Vaše vzdělání? Řešení nabídne veletrh JOBS EXPO a sekce EDUCA EXPO. Připravujeme 8. ročník mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělávání, uskuteční se na pražském Výstavišti v Holešovicích v termínu od 8. do 9.bžezna 2018.

Jde o ojedinělou příležitost na jedné straně pro zaměstnavatele a na straně druhé pro zájemce o odpovídající pracovní uplatnění. Ačkoliv současná situace na trhu práce hovoří o poměrně značném převisu poptávky nad nabídkou, při hlubším zkoumání však není situace až tak jednoznačná. Zcela logicky jde zaměstnavatelům zejména o kvalitu. Hlavním cílem veletrhu je podpořit mobilitu práce a vyhledávat volná pracovní místa nejen v Česku, ale i v Evropě.

Nabízí se zde příležitost k poznání nejlepšího a nejvhodnějšího člověka na kterékoliv pracovní místo, není lepší než jeho osobní poznání a kontakt „face to face“.

Součásti veletrhu JOBS EXPO bude Testovací centrum od VysokeSkoly.cz, které Vám pomůže zjistit vaší typologii a obor na který se hodíte.

Sekce EDUCA EXPO napomůže nejen k jazykové vybavenosti uchazečů o práci, rozšiřování znalostí a dovedností, ale také představí rozmanité jazyky a kultury, vzdělávací a rekvalifikační projekty, mezinárodní jazykové výměnné programy a mnoho dalšího.

Veletrh můžete navštívit vždy od 10:00 do 18:00 (8. – 9.bžezna 2018).

Vstupné je ZDARMA.

jobsexpo_clanek


poradna@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

JOBS EXPO a LINGUA SHOW 2015

JOBS EXPO a LINGUA SHOW 2015

Pokud hledáte práci nebo brigádu, možná by vám k ní mohl dopomoci Mezinárodní veletrh pracovních příležitostí JOBS EXPO 2015. Uskuteční se ve čtvrtek a v pátek 12. – 13. března 2015 v pražské Incheba A. Půjde již o jeho 5. ročník. Zájemci zde budou mít možnost nejen se osobně seznámit se zaměstnavateli, kteří hledají nové pracovní síly, ale také se zúčastnit některého z desítek …

číst více
Pracovní veletrh Šance už za pár dní

Pracovní veletrh Šance už za pár dní

Další z řady jarních pracovních veletrhů bude 18. a 19. března ten s názvem Šance. Pořádá jej Vysoká škola ekonomická a představí se na něm desítky společností z oblasti marketingu, IT, obchodu nebo třeba bankovnictví. Kromě samotného představení firem se mohou studenti zúčastnit různých panelových diskusí, zkonzultovat s odborníky svůj podnikatelský záměr, udělat si osobnostní test nebo si nechat od HR …

číst více