Největší veletrh zahraničních středních a základních škol se blíží!

15. 9. 2015 | Aktuality

Chtěli byste studovat základní nebo i střední školu v zahraničí? Zajímá vás, jak se zahraniční studium liší od toho v České republice? Rádi byste zjistili, co vše je třeba udělat, abyste se na některou ze zahraničních škol dostali?

To vše a mnoho dalšího vám může pomoci vyřešit dosud největší veletrh zahraničních škol u nás, který se uskuteční ve dnech 27. – 28. října 2015 na výstavišti v Praze-Letňanech. Veletrh je vhodný pro děti od 10 do 19 let a vstupné je zdarma. Prezentovat se tu bude třicítka nejlepších amerických, kanadských, švýcarských i českých internátních škol, která návštěvníky veletrhu ráda seznámí s možnostmi studia.

Více informací o veletrhu zahraničních škol lze najít na webových stránkách pořadatele nebo na Facebooku.

Zdroj: jkconsulting.cz