Pracovní veletrh iKariéra pro studenty technických oborů

V nejbližších týdnech se studenti technických oborů mohou vypravit na pracovní veletrh s názvem iKariéra. Ten pořádá studentská organizace IAESTE a zúčastní se ho stovky firem. Veletrhy se budou konat v Praze, v Plzni a v Brně.

Dejvický kampus ČVUT bude veletrh hostit již 5. března. Na chodbách fakulty elektrotechnické, strojní, stavební a informačních technologií a architektury se představí například Škoda Auto, skupina ČEZ, Hewlett Packard nebo Oracle. Kompletní seznam vystavovatelů můžete najít na těchto stránkách.

Poté se iKariéra přesune na Západočeskou univerzitu do Plzně, kde proběhne ve středu 19. března. Seznam všech padesáti devíti vystavovatelů si můžete pročíst zde.

Jako třetí se veletrh uskuteční na půdě Fakulty podnikatelské v Brně, a to 9. dubna. Seznam všech vystavovatelů je opět k nahlédnutí na stránkách iKariéry.

Nakonec se iKariéra vrátí zpět do Prahy, konkrétně 16. dubna na Vysokou školu chemicko-technologickou. Informace budou k naleznutí na stránkách veletrhu.

Pořadatelé doporučují účastníkům přinést s sebou životopis v českém a v anglickém jazyce. Pro více informací navštivte www.seznamsesfirmou.cz.

Zdroj obrázku: student.cvut.cz


havlovalaura@gmail.com

Další články k tématu

Které VŠ ještě přijímají přihlášky?

Které VŠ ještě přijímají přihlášky?

Česká zemědělská univerzita (ČZU) Termín podání přihlášky (platí pro všechny fakulty ČZU): 31. března 2013 Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů Bakalářské programy: Chov koní, Kynologie, Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty, Trávníkářství, Chovatelství, Pěstování rostlin a další Více informací zde. Provozně ekonomická fakulta Bakalářské programy: Hospodářská politika správa, Systémové inženýrství a informatika, Ekonomika a management, Economics …

číst více
Pátý ročník veletrhu JobChallenge očekává účast 60 firem

Pátý ročník veletrhu JobChallenge očekává účast 60 firem

Už popáté pořádají Masarykova univerzita ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně a Vysokým učením technickým v Brně pro studenty a absolventy lokálních vysokých škol veletrh pracovních příležitostí s názvem JobChallenge. Uskuteční se 9. listopadu 2011 od 9:00 do 17:00 hod. ve Wannieck Gallery (Ve Vaňkovce 2, Brno). Zájemci o práci nebo i ti, kdo se jen chtějí trochu zorientovat na pracovním trhu, se …

číst více