Den otevřených dveří na Newton College

6. 9. 2009 | Aktuality

Brněnská soukromá vysoká škola Newton College pořádá den otevřených dveří. 12. září 2009 od 10 do 15 hodin budou mít uchazeči možnost prohlédnout si prostory školy a ukázky z výuky. V případě zájmu si rovněž budou moci vyzkoušet přijímací řízení.

Školou budou provázet její současní studenti, kteří také zodpoví případné dotazy návštěvníků. Studenti také uchazečům představí vlastní projekty připravované v rámci výuky.

Newton College nabízí obory zaměřené na podnikání a management, konkrétně Globální podnikání a management, Management mezinárodních institucí a veřejné správy a Management se zaměřením na psychologii. Škola podle svých slov klade důraz na úzké propojení výuky s praxí a spoluprací s partnerskými firmami už od počátků studia.

Zdroj: web Newton College