Co studují slavní Češi?

Jestli se chystáte na podzim na vysokou, asi už víte, na kterou fakultu budou vaše kroky směřovat. Možná se tam potkáte i s nějakou celebritou – které školy například studují slavní mladí Češi?

Blogerka Markéta Bártová se upsala Fakultě sociálních studií na brněnské Masarykově univerzitě.

Další módní blogerka Nicole Ehrenbergerová z blogu A Cup Of Style studuje marketing na Karlově univerzitě.

vip-1549961

Do třetice uzavírá náš seznam fashion blogerek Alexandra Sedláčková, která píše blog Alexanderplatz a studuje Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze.

Fotograf Martin Faltejsek nyní piluje své schopnosti na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě.

Dominik Feri, politik za TOP09 a budoucí právník tráví dny na pražské Právnické fakultě Univerzity Karlovy.

Skateboardistu Maxima Habance můžete vidět na Metropolitní univerzitě Praha, kde studuje mediální studia.

Herečka Anna Kameníková zase studuje herectví na Pražské konzervatoři – vedle Anny na jejích chodbách můžete potkat například i herce Zdeňka Piškulu.

Cestovatele a blogera Ladislava Ziburu aktuálně můžete potkat na chodbách Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, kde se věnuje mediálním studiím.

A co studují vaši oblíbenci?

Zdroj fotografií: freeimages.com


havlovalaura@gmail.com

Další články k tématu

Kam ještě můžu poslat přihlášku?

Kam ještě můžu poslat přihlášku?

Na vysokou se přihlásíte i na poslední chvíli. Výběr už sice není neomezený, ale pořád je kam se hlásit. Přinášíme vám přehled škol, kde končí přijímání přihlášek až v dubnu a v květnu. DUBEN Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Ekonomická fakulta Obory: Ekonomická informatika, Finanční a pojistná matematika, Obchodní podnikání, Řízení a ekonomika podniku, Strukturální politika EU …

číst více
S dětmi jsme na jedné lodi

S dětmi jsme na jedné lodi

Rozhodla jste se studovat sama nebo vás k tomu vedly okolnosti? Půl na půl. Chtěla jsem nadále učit a nemám pedagogické vzdělání. To byl velmi důležitý moment, zároveň to ale bylo moje rozhodnutí. Povinnost vzdělání pedagogických pracovníků přišla až později. Mohla jste na vysoké škole uplatnit znalosti z praxe? A fungovalo to i naopak? Tím, že jsem neměla žádné …

číst více