FOTOSOUTĚŽ!

6. 9. 2010 | PR články

Vyhlášení výherců!

Vyhlášení výherců fotosoutěže na téma „Moji spolužáci“

Z doručených fotografií jsme vybrali 3 nejzdařilejší. Všichni výherci obdrží knihy k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ z vydavatelství Fragment. Všem účastníkům soutěže děkujeme a výhercům gratulujeme.

tým serveru VysokeSkoly.cz

1. místo

Autor fotografie: Lucia Sluková

2. místo

Autor fotografie: Olga Sluková

3.místo

Autor fotografie: Zdenka Hudcovská

_____________­________________________­_______________________

Fotosoutěž

Téma soutěže je „Moji spolužáci“.

Podmínky soutěže.

Každý soutěžící smí poslat až pět digitálních fotografií, rozlišení či profesionalita není rozhodující, spíše jde o zajímavý nápad a snímky by měly být ze školního prostředí.

Na jaké se můžete těšit ceny?

Pět nejlepších fotografů získá knihy k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ z vydavatelství Fragment a jejich snímky budou zveřejněny na našem serveru.

Ukázky vybraných knih

Termín soutěže prodloužen do 31.10.2010!

Kam posílat fotografie?

Fotografie posílejte na adresu soutez@vysokeskoly.cz, do předmětu zprávy uveďte „Fotosoutěž“. Uveďte dále zda preferujete knihy se zaměřením na humanitní, či přírodní vědy.

Těšíme se na vaše fotografie,
tým serveru VysokeSkoly.cz

Pozn. Zasláním fotografií do soutěže jejich autor souhlasí se zveřejněním fotografií na serveru www.VysokeSkoly.cz a zároveň se zavazuje, že získal k jejich publikaci i souhlas osob zachycených na snímcích.