O nás

Dospěli jsme a po 13 letech se z Unicorn College stává Unicorn University! 

Najdete u nás kvalitní bakalářské (Bc.) i magisterské (Ing.) studijní programy poskytující špičkový mix informací v oblasti IT, datové analýzy a businessu. Zároveň získáte unikátní možnosti praxí v Microsoftu, Unicornu, KPMG nebo velkých bankách. 

Již v průběhu studia můžete své zkušenosti zúročit zapojením do reálných interních nebo externích projektů. Od malých až po víceletý projekt pro CERN.

Ve vzdělání vždy preferujeme kvalitu nad počtem studentů, uplatnitelnost získaných zkušeností nad teoretickými znalostmi a využívání nejmodernějších přístupů oproti tradičnímu biflování.

Web

Kde nás najdeš

Unicorn Vysoká škola

V Kapslovně 2767/2
130 00 Praha 3

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení probíhá online formou přes aplikace Skype, nebo Whatsapp, termíny jsou individuální, dle domluvy. Jehož cílem je primárně zjistit motivaci a očekávání uchazeče od studia a identifikovat přibližnou úroveň anglického jazyka. Přijímací pohovor trvá přibližně 20 minut.

  • Elektronická přihláška: 500 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: 50 %

Vyzkoušet test

Aktuality

Doplňující informace

Školné

Školné začíná na 40 000 Kč za rok pro bakalářské studijní programy. Pro magisterské studium je školné 60 000 Kč za rok. Studium probíhá v českém nebo anglickém jazyce, podle čehož se také mění výše školného. Studenti mohou studovat jak v prezenční formě studia, ale také ve formě studia při práci nebo v distanční formě studia.

Kontakt

Unicorn Vysoká škola

V Kapslovně 2767/2
130 00 Praha 3