O nás

Fakulta VŠO nestojí na jednom místě, ale hýbe se, posouvá kupředu. Stejně jako svět není statický a čím dál rychleji se vyvíjí. Fakulta vysoké školy obchodní připravuje studenty nikoli na svět minulý, ale dokonale současný s výhledem na programy s atraktivním uplatněním. Výsledkem jsou studijní programy, které na jiných školách nenajdete, s pegagogy, kteří většinou prožili vlastní úspěšný kariérní příběh a studentům nepředávají pouze teoretické znalosti, ale reálné postřehy a zkušenosti. Představte si svoji budoucnost s akademickým titulem, znalostmi a kontakty v oblastech, které jsou naší budoucností. Buďte u toho a nastupte k nám na palubu. Cílovou destinací je okamžik, ve kterém vystoupíte ke svým kariérám, vybaveni skutečnými znalostmi s akademickým titulem jako pasem, nebo chcete-li klíčem od dveří vysněné kariéry.

Kde nás najdeš

Fakulta VŠO

Panevropská univerzita
Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město

Přihlášky a přijímačky

Podání přihlášky: elektronicky na www.peuni.cz

Školné:

• PRAHA - bakalářské studijní programy 28 875 Kč/semestr, navazující magisterské studijní programy 31 290 Kč/semestr, doktorský studijní programy 32 760 Kč/semestr
  • OSTRAVA - bakalářské studijní programy 25 300 Kč/semestr, navazující magisterské studijní programy 30 470 Kč/semestr, doktorský studijní programy 32 760 Kč/semestr
  • Elektronická přihláška: 500

PROGRAM ERASMUS+

Program Erasmus+ zajišťuje mezinárodní studijní výměny a umožňuje účastníkům studovat několik měsíců na partnerské vysoké škole či univerzitě v zahraničí. Program Erasmus+ je financován Evropskou unií a byl vytvořen se záměrem podpořit vzájemné vztahy a spolupráci vysokých škol v rámci evropského prostoru, zkvalitnit jazykovou výuku, informovat o vzdělávacích systémech v různých zemích a dát vzdělání evropský rozměr. Další informace je možné najít na stránkách www.peuni-international.eu.

Fakulta VŠO

Panevropská univerzita