O nás

Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) – je etablovanou a kvalitní vysokou školou s dvacetiletou historií a tradicí výchovy a vzdělávání budoucích podnikatelů, manažerů, podnikových právníků, finančních specialistů, mediálních a marketingových expertů, bezpečnostních specialistů a dalších odborníků. Nabízí bakalářské studium ve studijních programech Podnikání a management, Účetnictví-Daně-Controlling, Finanční řízení, Obchodní a marketingový management, Marketingové komunikace, Bezpečnostní studia, Právní specializace a studijních oborech Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě, v zahraničním studijním programu Právo a také navazující magisterské studium ve studijních programech Podnikání a management (titul Ing.), Marketingové komunikace (titul Mgr.), Obchodněprávní studia (titul Mgr.). Všechny nabízené studijní programy jsou unikátním způsobem kombinovány pro aktuální potřeby současného konkurenčního trhu. Škola se zaměřuje na tzv. kompetenční vzdělávání, kdy cílem je praktická využitelnost získaných znalostí a dovedností, záměrem pak nulová nezaměstnanost absolventů. Vysoká škola podnikání a práva nabízí rovněž vlastní profesně zaměřené studium MBA pro manažery a podnikatele a LL.M. studium – Právo v manažerské praxi. Studovat je možné na výukových pracovištích v Praze, Ostravě a Brně.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola podnikání a práva

Vltavská 585/14
150 00 Praha 5

Aktuality

Doplňující informace

STRATEGICKÉ HODNOTY

TRADICE – jsme tradiční škola s 20 letou historii. Jistota tradičního přístupu ke vzdělávání a výukovým metodám.

PROFESNÍ ORIENTACE – připravujeme profesionály v konkrétních oborech a pro konkrétní zaměstnání.

KOMPETENČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ – studium, které přináší kombinaci teoretických znalostí s velkým důrazem na praktické dovednosti.

UNIKÁTNÍ KOMBINACE – vyučujeme své studijní programy, předměty a témata v aktuálním právním rámci konkurenčního trhu ČR a EU pro co jejich nejefektivnější využití v podnikatelské či manažerské praxi.

PARTNERSTVÍ – máme zájem být dobrým partnerem pedagogům, studentům, absolventům i jiným školám a veřejným i komerčním subjektům.

ÚSPĚCH – věříme, že když jsme sami úspěšní, můžeme cestu za úspěchem ukázat našim současným i budoucím studentům

Kontakt

Vysoká škola podnikání a práva

Vltavská 585/14
150 00 Praha 5

Pobočky

Lokalita Ostrava

Michálkovická 1810/181
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

+420 595 228 111
info@vspp.cz

Lokalita Praha - Spálená

Spálená 76/14
110 00 Praha 1

+420 800 555 808
info@vspp.cz

Lokalita Brno

Zemědělská 1/1
613 00 Brno - Černá Pole

+420 739 587 589
martin.cajanek@vspp.cz