O nás

Vysoká škola obchodní v Praze již 21 let poskytuje vzdělání budoucím specialistům ve světě obchodu a služeb. Kvalita vzdělání je jednou z priorit Vysoké školy obchodní v Praze. Za jeho cíl chápeme nejen dosažení dovedností vhodných pro uplatnění v praxi, ale především schopností vést naplněný a dobrý život. Studenty proto připravujeme především na praktický život a získání zaměstnání. Pedagogický tým dlouhodobě přispívá k rozvoji jedinečných studijních programů, které na naší škole vznikly. Tyto programy zaujaly studenty svou unikátností, vytvořily možnosti pro spolupráci mezi vysokými školami i na mezinárodní úrovni a systémově obohatily celou naši společnost. Zájemce o studium oslovuje především dobré jméno školy a v poslední době především možnost uplatnění na trhu práce. Maximalizujeme klientský přístup a přinášíme vysokou kvalitu a moderní oblasti studia v podobě Digitální ekonomiky, Digitálního makléře s MBA, Bezpilotních leteckých systémů – dronů, Lokální a globální ekonomiky.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola obchodní v Praze, nadační fond

Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město

Aktuality

Doplňující informace

PROČ NA VŠO

● Unikátní studijní programy odrážející současné trendy s vysokým důrazem na propojení s praxí.

● Široké možnosti uplatnění na trhu práce ve spolupráci s odbornými subjekty jako jsou Czech Tourism, Český Aeroholding, Prague Startup Centre, Národní památkový ústav, Letiště Václava Havla Praha, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo dopravy, Czech Airlines Training Centre, Řízení letového provozu ČR a další podniky a společnosti cestovního ruchu.

● Exkluzivní znalost cizích jazyku a obory vyučované v angličtině se zaměřením na odbornou terminologii v ekonomice, v cestovním ruchu a v letecké dopravě.

● Spolupráce se zahraničními univerzitami v Číně, Japonsku, Thajsku, Jižní Korey, Saúdské Arábii, Řecku, Albánii, Švédsku, Jižní Africe, Francii, SAE, Hong Kongu, Makau a v rámci programu Erasmus+ ve Finsku, Chorvatsku, Itálii, Lotyšsku, Maďarsku, Německu, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Rumunsku, Řecku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku a Turecku.

● Výuka 3 dny v týdnu, denní i kombinovaná forma studia, upravený studijní program pro absolventy VOŠ a stoprocentní z měření na studium s moderním studentským informačním systémem v České republice.

● Učebny s moderní IT technikou a WiFi, interaktivní navigace v areálu školy, odborná knihovna, klientské centrum, relaxační centrum, aktivní sportovní klub, studentské eventy a bezbariérový přístup. Atraktivní a snadno dostupné centrum Prahy s veškerým zázemím na jedné adrese.

Kontakt

Vysoká škola obchodní v Praze, nadační fond

Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město