O nás

Soukromá Vysoká škola obchodní v Praze již 20 let poskytuje vzdělání budoucím specialistům ve světě obchodu a služeb. Nabízí vzdělání v bakalářských a magisterských studijních programech, poskytuje celou řadu kurzů a programů celoživotního vzdělávání a realizuje také upravené studijní programy pro absolventy vyšších škol.

Poskytujeme vzdělání budoucím specialistům ve světě obchodu a služeb s širokými možnostmi uplatnění v praxi.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s.

Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město

Přihlášky a přijímačky

Přijetí přihlášek:

Letní semestr od listopadu 2020 do února 2021,

Zimní semestr od prosince 2020 do září 2021

Podání přihlášky: elektronicky na www.vso.cz

Školné: bakalářské obory 23 900 Kč/semestr, magisterské obory 26 000 Kč/semestr

 

Dny otevřených dveří v roce 2021

13.1., 27.1., 10.2., 24.2., 10.3., 24.3., 14.4., 12.5., 2.6., 16.6., 1.9., 15.9. vždy v 16.00 hod.

  • Elektronická přihláška: 400 / 100
  • Papírová přihláška: 400 / 100

Aktuality

Doplňující informace

PROČ NA VŠO

● Unikátní studijní programy odrážející současné trendy s vysokým důrazem na propojení s praxí.

● Široké možnosti uplatnění na trhu práce ve spolupráci s odbornými subjekty jako jsou Czech Tourism, Český Aeroholding, Prague Startup Centre, Národní památkový ústav, Letiště Václava Havla Praha, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo dopravy, Czech Airlines Training Centre, Řízení letového provozu ČR a další podniky a společnosti cestovního ruchu.

● Exkluzivní znalost cizích jazyku a obory vyučované v angličtině se zaměřením na odbornou terminologii v ekonomice, v cestovním ruchu a v letecké dopravě.

● Spolupráce se zahraničními univerzitami v Číně, Japonsku, Thajsku, Jižní Korey, Saúdské Arábii, Řecku, Albánii, Švédsku, Jižní Africe, Francii, SAE, Hong Kongu, Makau a v rámci programu Erasmus+ ve Finsku, Chorvatsku, Itálii, Lotyšsku, Maďarsku, Německu, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Rumunsku, Řecku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku a Turecku.

● Výuka 3 dny v týdnu, denní i kombinovaná forma studia, upravený studijní program pro absolventy VOŠ a stoprocentní z měření na studium s moderním studentským informačním systémem v České republice.

● Učebny s moderní IT technikou a WiFi, interaktivní navigace v areálu školy, odborná knihovna, klientské centrum, relaxační centrum, aktivní sportovní klub, studentské eventy a bezbariérový přístup. Atraktivní a snadno dostupné centrum Prahy s veškerým zázemím na jedné adrese.

Kontakt

Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s.

Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město