O nás

Fakulta VŠO nestojí na jednom místě, ale hýbe se, posouvá kupředu. Stejně jako svět není statický a čím dál rychleji se vyvíjí. Fakulta vysoké školy obchodní připravuje studenty nikoli na svět minulý, ale dokonale současný s výhledem na programy s atraktivním uplatněním. Výsledkem jsou studijní programy, které na jiných školách nenajdete, s pegagogy, kteří většinou prožili vlastní úspěšný kariérní příběh a studentům nepředávají pouze teoretické znalosti, ale reálné postřehy a zkušenosti. Představte si svoji budoucnost s akademickým titulem, znalostmi a kontakty v oblastech, které jsou naší budoucností. Buďte u toho a nastupte k nám na palubu. Cílovou destinací je okamžik, ve kterém vystoupíte ke svým kariérám, vybaveni skutečnými znalostmi s akademickým titulem jako pasem, nebo chcete-li klíčem od dveří vysněné kariéry.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola obchodní v Praze, nadační fond

Panevropská univerzita
Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město

Přihlášky a přijímačky

Podání přihlášky: elektronicky na www.peuni.cz

PŘIHLÁŠENÍ KE STUDIU OD LETNÍHO SEMESTRU (ZAČÁTEK STUDIA V ÚNOR 2023) PROBÍHÁ OD 1.11.2022 DO 28.2.2023
PŘIHLÁŠENÍ KE STUDIU OD ZIMNÍHO SEMESTRU (ZAČÁTEK STUDIA V ZÁŘÍ 2023) PROBÍHÁ OD 1.12.2022 DO 30.9.2023

Školné:

  • PRAHA - bakalářské studijní programy 28 875 Kč/semestr, navazující magisterské studijní programy 31 290 Kč/semestr, doktorský studijní programy 32 760 Kč/semestr
  • OSTRAVA - bakalářské studijní programy 22 625 Kč/semestr, navazující magisterské studijní programy 28 560 Kč/semestr, doktorský studijní programy 32 760 Kč/semestr

Elektronická přihláška: 500,-

  • Elektronická přihláška: 400 / 100
  • Papírová přihláška: 400 / 100

Aktuality

Doplňující informace

PROČ NA VŠO

● Unikátní studijní programy odrážející současné trendy s vysokým důrazem na propojení s praxí.

● Široké možnosti uplatnění na trhu práce ve spolupráci s odbornými subjekty jako jsou Czech Tourism, Český Aeroholding, Prague Startup Centre, Národní památkový ústav, Letiště Václava Havla Praha, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo dopravy, Czech Airlines Training Centre, Řízení letového provozu ČR a další podniky a společnosti cestovního ruchu.

● Exkluzivní znalost cizích jazyku a obory vyučované v angličtině se zaměřením na odbornou terminologii v ekonomice, v cestovním ruchu a v letecké dopravě.

● Spolupráce se zahraničními univerzitami v Číně, Japonsku, Thajsku, Jižní Korey, Saúdské Arábii, Řecku, Albánii, Švédsku, Jižní Africe, Francii, SAE, Hong Kongu, Makau a v rámci programu Erasmus+ ve Finsku, Chorvatsku, Itálii, Lotyšsku, Maďarsku, Německu, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Rumunsku, Řecku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku a Turecku.

● Výuka 3 dny v týdnu, denní i kombinovaná forma studia, upravený studijní program pro absolventy VOŠ a stoprocentní z měření na studium s moderním studentským informačním systémem v České republice.

● Učebny s moderní IT technikou a WiFi, interaktivní navigace v areálu školy, odborná knihovna, klientské centrum, relaxační centrum, aktivní sportovní klub, studentské eventy a bezbariérový přístup. Atraktivní a snadno dostupné centrum Prahy s veškerým zázemím na jedné adrese.

Kontakt

Vysoká škola obchodní v Praze, nadační fond

Panevropská univerzita
Spálená 76/14
110 00 Praha 1-Nové Město

Fakulty a součásti VŠ