Studujte školu úspěšných!

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha je prestižní soukromou vysokou školou, která se zaměřuje především na výuku Diplomacie a Public Relations. Byla založena v roce 2002 a letos proto slaví 15. let od svého založení.  Jsme hrdí, že už 15 let pomáháme lidem k plnění jejich pracovních snů. Nastartujte svoji kariéru již při studiu!

Studijní programy a uplatnění

Nabízíme bakalářské a magisterské studium v prezenční a kombinované formě. Ve specializaci zaměřené na přípravu diplomatů a členů zahraničních zastoupení se naši absolventi dostávají do mnoha měst a zemí a poznávají cizí kultury a tradice. K tomu jim pomáhá studium jazyků, diplomatických protokolů a kulturních specifik.

Public Relations je velmi zajímavý a tvůrčí obor, jehož absolventi jsou díky prudkému rozvoji digitálních médií sociálních sítí velmi žádaní. Naučí se jak zaujmout, aktivně rozvíjet schopnost komunikovat uvnitř i vně organizací, dlouhodobě udržovat vztahy s veřejností i mediální sférou.

vsmvv.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení má dvě části: test z anglického jazyka a ústní pohovor. Test slouží k rozřazení studentů do jednotlivých jazykových kurzů podle své úrovně. Osobní pohovor je zaměřený na ověření všeobecných znalostí, komunikačních dovedností a hlubšího zájmu uchazeče o studované obory. Při rozhodování o přijetí ke studiu se přihlíží také k typu studia na střední škole, k jazykovým znalostem a k dosavadní zkušenostem z praxe.

Přihlášky pro studium bakalářského a magisterského studia je potřeba odevzdat nejpozději 14 dní před termínem přijímacích zkoušek.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

7 důvodů, proč studovat

7 důvodů, proč studovat

Co jsou naše silné stránky, proč studovat právě naší vysokou školu? číst více

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

individuální prohlídky školy dle zájmu - kontakt sato@vsmvv.cz číst více

Aktuality VŠMVVP

Aktuality VŠMVVP

Co se u nás právě děje se dozvíte zde ... číst více

Doplňující informace

Dny otevřených dveří: Nabízíme Vám individuální prohlídky školy dle zájmu - kontakt sato@vsmvv.cz Rezervujte si termín na stránce Dny otevřených dveří.

Školné: Výši školného pro daný akademický rok a typ studia (Bc, Mgr.) najdete na stránkách školy v sekci Školné

Stipendium: Na VŠMVV Praha můžete získat i prospěchové stipendium zakladatele školy Ing. Aloise Houdka. Více v sekci Stipendium