O nás

Studujte školu úspěšných!

Studujte na prestižní vysoké škole s 20letou historií. Každý ze studijních programů je veden špičkovým odborníkem z praxe, který má ve své oblasti renomované jméno. Během celého studia budete s těmito odborníky v úzkém kontaktu, protože průměrná třída se u nás momentálně skládá z 15-25 studentů. Díky tomu Vás kantoři budou znát jménem a budou schopni Vám vyjít vstříc v mnoha věcech-například Skype konzultace se mohou uskutečnit třeba v osm večer. S titulem z naší školy se o budoucnost opravdu nemusíte bát, protože 98.2% všech absolventů si najde práci do 3 měsíců od dokončení studia. Takže je to jen na Vás, zda chcete nejbližší roky přešlapovat na místě, nebo vykročit na cestu úspěšných.

 

Studijní programy

Nabízíme bakalářské a magisterské studium v prezenční a kombinované formě.

V současnosti vyučujeme nebo plánujeme vyučovat následující studijní programy:

  • Mezinárodní vztahy a diplomacie (Bc.) a Mezinárodní a diplomatická studia (Mgr.)
  • Mezinárodní management a marketing (Bc.)
  • Veřejná správa (Bc.) a Evropská studia a veřejná správa (Mgr.)
  • Provoz letecké dopravy (Bc.)
Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

U Santošky 1093/17
150 00 Praha 5-Smíchov

Přihlášky a přijímačky

Podmínkou přijetí ke studiu je, vedle podané přihlášky a doklad o dosažení požadovaného vzdělání.

V rámci přijímacího řízení na Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů Praha nevyžadujeme od uchazečů absolvování žádných testů ani pohovorů.

Postačí vyplnit a odeslat přihlášku, kde si uchazeč zvolí mezi motivačním dopisem a pohovorem. Po přijetí přihlášky Vám pošleme email s informacemi k dalšímu průběhu přijímacího řízení a pozveme Vás na přijímací pohovor. Pohovory se konají každé úterý (28.1., 4.2., 11.2., 18.2., 25.2., atd.) od 10:00 do 17:00.

Na pohovor si s sebou přineste občanský průkaz, nebo cestovní pas a ověřenou kopii maturitního vysvědčení, nebo bakalářského diplomu. Přijímací řízení můžete však absolvovat i před získáním maturitního vysvědčení/bakalářského diplomu, stačí, když ho doložíte při zápisu. V případě, že se rozhodnete pro motivační dopis, pošleme Vám na e-mail vzorový dopis včetně bodů, které by měl dopis zahrnovat. Maximální rozsah je 300 slov. Potom stačí dopis už jen zaslat zpět e-mailem.

Výsledek přijímacího řízení Vám zašleme do 14 pracovních dnů od pohovoru nebo obdržení motivačního dopisu.

Aktuality

Doplňující informace

Výše školného platná pro akademický rok 2020/2021:

Studenti bakalářských a magisterských programů si mohou vybrat ze tří typů školného. Pro prezenční i kombinované studium jsou ceny stejné, již od 27 500 Kč/semestr. Více informací zde.

Kontakt

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

U Santošky 1093/17
150 00 Praha 5-Smíchov

Pobočky