O nás

Studujte školu úspěšných!

Studujte na prestižní vysoké škole s 20letou historií. Každý ze studijních programů je veden špičkovým odborníkem z praxe, který má ve své oblasti renomované jméno. Během celého studia budete s těmito odborníky v úzkém kontaktu, protože průměrná třída se u nás momentálně skládá z 15-25 studentů. Díky tomu Vás kantoři budou znát jménem a budou schopni Vám vyjít vstříc v mnoha věcech-například Skype konzultace se mohou uskutečnit třeba v osm večer. S titulem z naší školy se o budoucnost opravdu nemusíte bát, protože 98.2% všech absolventů si najde práci do 3 měsíců od dokončení studia. Takže je to jen na Vás, zda chcete nejbližší roky přešlapovat na místě, nebo vykročit na cestu úspěšných.

 

Studijní programy

Nabízíme bakalářské a magisterské studium v prezenční a kombinované formě.

V současnosti vyučujeme nebo plánujeme vyučovat následující studijní programy:

  • Mezinárodní vztahy a diplomacie (Bc.) a Mezinárodní a diplomatická studia (Mgr.)
  • Mezinárodní management a marketing (Bc.)
  • Veřejná správa (Bc.) a Evropská studia a veřejná správa (Mgr.)
  • Provoz letecké dopravy (Bc.)
Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

U Santošky 1093/17
150 00 Praha 5-Smíchov

Přihlášky a přijímačky

Podmínkou přijetí ke studiu je absolvování přijímacího pohovoru nebo napsání motivačního dopisu

V rámci přijímacího pohovoru nebudeme testovat Vaše znalosti v oboru, který se chystáte studovat. Jedná se spíše o přátelský rozhovor, během kterého chceme blíže poznat Vás a Vaši motivaci ke studiu daného oboru. V případě, že se rozhodnete pro motivační dopis, pošleme Vám na e-mail vzorový dopis včetně bodů, které by měl dopis zahrnovat.

Výsledek přijímacího řízení Vám zašleme do 14 pracovních dnů od pohovoru nebo obdržení motivačního dopisu. Přijímací řízení lze absolvovat již před maturitou a maturitní vysvědčení doplnit až po úspěšném absolvování.

Za přijímací řízení se neplatí žádný poplatek. 

Aktuality

Doplňující informace

Výše školného platná pro akademický rok 2020/2021:

Studenti bakalářských a magisterských programů si mohou vybrat ze tří typů školného. Pro prezenční i kombinované studium jsou ceny stejné, již od 27 500 Kč/semestr. Více informací zde.

Kontakt

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

U Santošky 1093/17
150 00 Praha 5-Smíchov

Pobočky