O nás

Nejlepší investice jakou můžete učinit, je do Vašeho osobního rozvoje!

US-MBA studium je manažerský vzdělávací program organizovaný Fakultou podnikatelskou VUT v Brně ve spolupráci s University of St. Francis v Joliet, Illinois, akreditovaný americkými akreditačními komisemi NCA-HLC a ACBSP. Absolventi získávají titul MBA a diplom udělený přímo University of St. Francis, který absolventům zajišťuje jeho mezinárodní uznání.

Přesah do praxe

Studium bylo vyvinuto na základě více jak desetileté zkušenosti s realizací amerického studia MBA na VUT v Brně, ve spolupráci s Dominikánskou univerzitou v Chicagu. Na základě těchto zkušeností bylo studium navrženo tak, aby maximálně odráželo praktické potřeby vrcholových manažerů v České republice a podporovalo mezinárodní a globalizující aspekty současného podnikání. Díky zkušenostem s americkým MBA studium kombinuje výhody evropského i amerického modelu. Staví na prakticky koncipovaném obsahu podporující bezprostřední přenos získaných znalostí a dovedností do manažerské praxe účastníků studia.

Kvalitně strávený čas

Nabízíme trochu jiné studium, než na které jste v Česku běžně zvyklí - důležitý je pro nás kvalitně strávený čas. Studium probíhá víkendovou formou (1 víkend za měsíc) a trvá 1,5 roku (3 semestry). Kromě teoretických znalostí je zaměřeno především na řešení praktických problémů a rozvoj manažerských dovedností. Posluchači navíc mají možnost vycestovat do USA na partnerskou univerzitu a do amerických firem.

Zlepšení angličtiny

Studium probíhá v jazyce českém a anglickém, kdy 45% modulů je vyučováno profesory z University of St. Francis. S vědomím nezbytnosti anglického jazyka, byl pro zájemce zařazen hned v úvodu intenzivní 50 hodinový kurz Business English, který tvoří základ pro další rozvoj praktického uplatnění anglického jazyka v průběhu studia. Znalost angličtiny je důležitou vstupní podmínkou.

Souhrnné informace:

Začátek studia:         září, únor

Délka studia:             1,5 roku (3 semestry)

Forma studia:             víkendová, 1x za měsíc

Místo studia:              Fakulta podnikatelská, VUT v Brně

Vstupní požadavky:  ukončené alespoň Bc. studium, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, (manažerská) praxe výhodou

Získaný titul:              MBA

Web

Kde nás najdeš

Studium US - MBA na VUT

Kolejní 2906/4
612 00 Brno

Aktuality

Kontakt

Studium US - MBA na VUT

Kolejní 2906/4
612 00 Brno