O nás

Evropská akademie vzdělávání je unikátní instituce poskytující on-line vysokoškolské vzdělání v prestižních oborech na bakalářské, magisterské, inženýrské a doktorské úrovni a zajišťuje tak vysokou uplatnitelnost na trhu práce. Unikátnost školy spočívá mimo jiné v možnosti komplexního vzdělávání se od učebního oboru a střední školy až po školu vysokou. Díky tomuto unikátnímu způsobu výuky označilo ministerstvo průmyslu a obchodu Evropskou akademii vzdělávání za jedinečnou instituci poskytující komplexní systém edukace.

Díky studiu prestižních oborů v oblasti managementu, lidských zdrojů, práva a státní správy získáte prestižní, mezinárodně uznávaný titul. Jako absolvent tak máte velkou šanci uplatnění na  významných pracovních místech, při karierním postupu nebo budování vlastního byznysu nejen na domácí půdě, ale kdekoli v zahraničí.

Lektoři akademie nejsou jen teoretici, všichni mají za sebou mnohaletou pracovní praxi v různých společnostech a vlastním byznysu. Naši lektoři se mohou pyšnit i několika patenty. Díky tomu rozvíjíme vlastní výzkumné pracoviště a posouváme tak úroveň vzdělání akademie ještě výše.

Celé studium, přednášky i testování  probíhají on-line formou, vzdělávat se je tak možné odkudkoli podle vašich časových možností, což se v této náročné době ukazuje jako velmi výhodné. V závislosti na potřebách každého studenta je možné využívat také osobních nebo online konzultací s jednotlivými lektory. Všechny obory lze studovat jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Celý tým Evropské akademie vzdělávání se těší, že se bude podílet na rozvoji i vaší budoucnosti.

Kde nás najdeš

Evropská akademie vzdělávání SE

Cukrova 560/2
198 00 Praha

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení se nekoná.

Dny otevřených dveří: individuálně, kdykoli po předchozí domluvě

Podmínky přijetí pro jednotlivé typy studia zde:

• Elektronická přihláška: zdarma

Evropská akademie vzdělávání SE