CEVRO Institut je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. Na českém vysokoškolském trhu působí více než deset let. Škola nabízí prestižní vzdělání, individuální přístup a rodinnou atmosféru umocněnou místy výuky – historickou budovou Měšťanské besedy v srdci Prahy a pobočkou v centru Českého Krumlova.

Studijní programy

CEVRO Institut nabízí bakalářské, magisterské i postgraduální programy, z nichž mnohé jinde nenajdete. Mezi přednášejícími jsou špičky ve svých oborech – přední profesoři, experti z praxe, autoři řady publikací, soudci, úspěšní advokáti. Studiem získáte kvalitní vědomosti, schopnosti i skvělé kontakty. V rámci studia můžete absolvovat pracovní stáže v českých či zahraničních firmách i veřejných institucích. Vysoká škola si zakládá na intenzivní mezinárodní spolupráci s významnými univerzitami po celém světě (zahraniční studijní stáže, exkluzivní přednášející, studijní programy v angličtině). Kvalitní vzdělání je zde na prvním místě. Studijní obory můžete studovat v prezenční i kombinované formě při zaměstnání.

Uplatnění

Absolventi vysoké školy nachází své místo v zahraničních i českých firmách, advokátních kancelářích, médiích na ministerstvech, státních úřadech, samosprávách a v diplomacii. Mnozí z nich zastávají významné pozice nebo úspěšně podnikají. Absolventi se ke škole veřejně hlásí nejen na webové stránce školy.

www.facebook.com/CEVROInstitut.cz

www.instagram.com/cevro_institut

www.cevroinstitut.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení do bakalářského stupně studia probíhá dvěma formami, uchazeč o studium si sám vybere formu přijímací zkoušky. Přijímací zkouška může mít formu buď písemného testu v rámci Národních srovnávacích zkoušek u společnosti Scio, nebo ústního motivačního pohovoru. Účelem pohovoru není prověřování empirických znalostí uchazeče, ale zjištění jeho zájmu a rámcového rozhledu v daném oboru.

Termínů pro podání přihlášky ke studiu je více. Více informací naleznete zde.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 400 Kč
Papírová přihláška
Papírová přihláška: 400 Kč
Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Přihlásit se na SCIO testy
Přihlásit se na SCIO testy
Informace o SCIO testech
Informace o SCIO testech

Aktuality

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2019

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2019

Další informace o nás se můžete dozvědět na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2019 od 22.1. do 24.1.2019, výstaviště Letňany číst více

Den otevřených dveří na CEVRO Institutu

Den otevřených dveří na CEVRO Institutu

Zajímá Vás, jak vypadá vysoká škola CEVRO Institut? Uvažujete o studiu na naší vysoké škole? Chcete si pohovořit s Vašimi budoucími vyučujícími? Nebo si chcete prohlédnout historické prostory Měšťanské besedy? číst více

Doplňující informace

Erasmus

V rámci Erasmu mohou studenti strávit část svých studií na některé z partnerských univerzit, konkrétně se jedná o následující země: Francie, Litva, Maďarsko, Německo, Polsko, Rumunsko, Slovinsko, Švédsko, Španělsko a Turecko.

Na týden vysokoškolákem

Oblíbený vzdělávací projekt, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožní poznat na týden život studenta vysoké školy. Účastníci si vyzkouší vysokoškolský styl výuky, absolvují vybrané přednášky a semináře z oblasti práva, ekonomie, politologie, mezinárodních vztahů aj., setkají se s řadou špičkových vyučujících a také mohou najít nové přátele s podobnými zájmy.