O nás

Institut CEMI (neboli Central European Management Institute) byl založen v roce 2011 s cílem poskytovat kvalitní online MBA studium a LLM studium na evropské úrovni, dostupné především studentům z České a Slovenské republiky. Jsme držitelem prestižní mezinárodní akreditace ASIC Premier Institution pro období 2018-2022, a to jako jediná instituce ve střední Evropě.

Všechny česky vyučované MBA a LLM obory na CEMI jsou navrženy a přizpůsobeny potřebám českých a slovenských studentů a také místnímu trhu práce, přičemž v březnu 2019 byl zahájen již 16. ročník kurzů. Studijní programy v anglickém jazyce se zaměřují na danou problematiku v celosvětovém kontextu.

 

Nabízíme celkem 10 studijních programů MBA a LLM:

  • 7 studijních programů MBA v češtině včetně unikátního programu MBA Flexi s možností sestavit si vlastní studijní plán
  • 2 mezinárodní MBA programy v angličtině
  • 1 LLM program v češtině

Studium probíhá převážně online formou, včetně komunikace s lektory, studenti mají k dispozici veškeré studijní materiály v elektronické podobě.

S více než 1.500 klienty patříme mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele MBA a LLM studia ve střední Evropě, a naši absolventi na manažerských pozicích si díky MBA studiu platově v průměru polepší o 66.588,- Kč ročně (dle průzkumu STEM/MARK). V rámci průzkumu efektivity vzdělávání manažerů jsme také byli v průzkumu agentury IPSOS vyhodnoceni jako instituce poskytující nejefektivnější MBA studium při zaměstnání. O spokojenosti se studiem MBA či LLM u nás vypovídá také více než 150 osobních referencí našich úspěšných absolventů.

 

Studium MBA a LLM u nás je cenově dostupné, trvá 1 rok a je zakončeno udělením profesního titulu MBA či LL.M. Ke studiu MBA i LLM přijímáme bez přijímacích zkoušek a zahajujeme ho 2x ročně - vždy v říjnu a v březnu.

Web

Kde nás najdeš

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek a bez administrativních poplatků za zpracování přihlášky. Podmínkou přijetí do programů MBA je absolvování alespoň bakalářského stupně vysokoškolského studia, případně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a manažerská praxe. Pro přijetí ke studiu do oboru LLM je způsobilý uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení alespoň bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti práva. Pro studium MBA v anglickém jazyce je rovněž nezbytné mít pokročilou znalost angličtiny.

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Studijní programy MBA a LLM zahajujeme vždy dvakrát do roka – v říjnu a v březnu.

Aktuální výši školného naleznete zde.

Kontakt

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Partneři