O nás

Institut CEMI obdržel v květnu 2018 prestižní mezinárodní akreditaci od britské akreditační autority ASIC (Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities). Splněním náročných kritérií na kvalitu výuky, lektorů a vzdělávacích postupů jsme získali nejvyšší možný status ASIC Premier Institution, a to jako jediná instituce ve střední Evropě. 

V roce 2022 se nám podařilo tuto akreditaci úspěšně obhájit a byla nám proto prodloužena až do května 2026. 

Studium na CEMI je bezpečné, moderní a 100% online. Všechny česky vyučované MBA a LLM obory na CEMI jsou navrženy a přizpůsobeny potřebám českých a slovenských studentů a také místnímu trhu práce, přičemž v říjnu 2022 byl zahájen již 23. ročník kurzů. Studijní programy v anglickém jazyce jsou vyučovány mezinárodním týmem lektorů.

Nabízíme celkem 17 studijních programů MBA a LLM a DBA:

  • 13 studijních programů MBA v češtině včetně unikátního programu MBA Flexi s možností sestavit si vlastní studijní plán
  • 2 mezinárodní MBA programy v angličtině
  • 1 LLM program v češtině
  • Executive DBA (Doctor of Business Administration)

Studium probíhá převážně online formou, včetně komunikace s lektory, studenti mají k dispozici veškeré studijní materiály v elektronické podobě.

S více než 2.050 klienty patříme mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele MBA, DBA a LLM studia ve střední Evropě, a naši absolventi na manažerských pozicích si díky MBA studiu platově v průměru polepší o 66.588,- Kč ročně (dle průzkumu STEM/MARK). V rámci průzkumu efektivity vzdělávání manažerů jsme také byli v průzkumu agentury IPSOS vyhodnoceni jako instituce poskytující nejefektivnější MBA studium při zaměstnání. O spokojenosti se studiem MBA či LLM u nás vypovídá také více než 251 osobních referencí našich úspěšných absolventů.

Studium MBA a LLM u nás je cenově dostupné, trvá 1 rok (resp. 1,5 roku u DBA) a je zakončeno udělením profesního titulu MBA či LL.M. Ke studiu MBA i LLM přijímáme bez přijímacích zkoušek a zahajujeme ho 2x ročně - vždy v říjnu a v březnu.

Web

Kde nás najdeš

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek a bez administrativních poplatků za zpracování přihlášky. Pro přijetí ke studiu v profesních vzdělávacích programech MBA a LLM je způsobilý uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení alespoň bakalářského vysokoškolského vzdělání (bez ohledu na obor) anebo uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení úplného středoškolského vzdělání s maturitou a profesní životopis s prokazatelnou manažerskou praxí.

Pro studium MBA v anglickém jazyce je rovněž nezbytné mít pokročilou znalost angličtiny, minimálně na úrovni B1.

Pro přijetí ke studiu DBA na CEMI je nezbytné ukončené studium MBA či LLM nebo magisterské vysokoškolské vzdělání (zakončené např. tituly Mgr., Ing., JUDr., MUDr., MDDr., PhDr., apod.). Vyžadováno je také minimálně 5 let profesní praxe.

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Studijní programy MBA a LLM zahajujeme vždy dvakrát do roka – v říjnu a v březnu.

Aktuální výši školného naleznete zde.

Kontakt

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Partneři