O nás

Institut CEMI (neboli Central European Management Institute) patří od roku 2011 mezi nejvýznamnější poskytovatele studia MBA, LLM a DBA v České a Slovenské republice. Jsme držitelem prestižní mezinárodní akreditace od britské akreditační autority ASIC pro období 2018-2022, a to jako první instituce ve střední Evropě.

Studium na CEMI je bezpečné, moderní a 100% online. Všechny česky vyučované MBA a LLM obory na CEMI jsou navrženy a přizpůsobeny potřebám českých a slovenských studentů a také místnímu trhu práce, přičemž v říjnu 2020 zahajujeme již 19. ročník kurzů. Studijní programy v anglickém jazyce jsou vyučovány mezinárodním týmem lektorů.

Nabízíme celkem 13 studijních programů MBA a LLM a DBA:

  • 9 studijních programů MBA v češtině včetně unikátního programu MBA Flexi s možností sestavit si vlastní studijní plán
  • 2 mezinárodní MBA programy v angličtině
  • 1 LLM program v češtině
  • Executive DBA (Doctor of Business Administration)

Studium probíhá převážně online formou, včetně komunikace s lektory, studenti mají k dispozici veškeré studijní materiály v elektronické podobě.

S více než 1.750 klienty patříme mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele MBA, DBA a LLM studia ve střední Evropě, a naši absolventi na manažerských pozicích si díky MBA studiu platově v průměru polepší o 66.588,- Kč ročně (dle průzkumu STEM/MARK). V rámci průzkumu efektivity vzdělávání manažerů jsme také byli v průzkumu agentury IPSOS vyhodnoceni jako instituce poskytující nejefektivnější MBA studium při zaměstnání. O spokojenosti se studiem MBA či LLM u nás vypovídá také více než 200 osobních referencí našich úspěšných absolventů.

 

Studium MBA a LLM u nás je cenově dostupné, trvá 1 rok (resp. 1,5 roku u DBA) a je zakončeno udělením profesního titulu MBA či LL.M. Ke studiu MBA i LLM přijímáme bez přijímacích zkoušek a zahajujeme ho 2x ročně - vždy v říjnu a v březnu.

Web

Kde nás najdeš

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek a bez administrativních poplatků za zpracování přihlášky. Podmínkou přijetí do programů MBA je absolvování alespoň bakalářského stupně vysokoškolského studia, případně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a manažerská praxe. Pro přijetí ke studiu do oboru LLM je způsobilý uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení alespoň bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti práva. Pro studium MBA v anglickém jazyce je rovněž nezbytné mít pokročilou znalost angličtiny.

Pro přijetí ke studiu DBA na CEMI je nezbytné ukončené studium MBA či LLM nebo magisterské vysokoškolské vzdělání (zakončené např. tituly Mgr., Ing., JUDr., MUDr., MDDr., PhDr., apod.). Vyžadováno je také minimálně 5 let profesní praxe

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Studijní programy MBA a LLM zahajujeme vždy dvakrát do roka – v říjnu a v březnu.

Aktuální výši školného naleznete zde.

Kontakt

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Partneři