O nás

Cambridge Business School je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, BBA a LLM.

Škola nabízí profesně vzdělávací programy MBA a BBA zaměřené na rozšíření manažerských dovedností. Výuka programů probíhá flexibilní kombinovanou formou – na začátku semestru a v jeho polovině se studenti zúčastní semináře s interaktivní výukou zaměřenou na praxi pod vedením odborných lektorů. Dále pak studují pomocí e-learningu, v jehož rámci mohou využít veškeré výukové materiály v online podobě ve studentské sekci. Studium v délce 1 roku je zajišťováno prvotřídními lektory na vysoce odborné úrovni, kteří vynikají svými dlouholetými zkušenostmi, a jejich výuka je založena především na aplikaci teoretických znalostí do praxe.

Web

Kde nás najdeš

Cambridge Business School

V Jámě 699/1
110 00 Praha 1 - Nové Město

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu MBA jsou uchazeči přijímáni bez přijímacích zkoušek.

Přihlášku je možné podat i mimo vypsané termíny pro podání přihlášky. Na základě individuální žádosti může být uchazeč o studium přijat a zařazen do výuky i mimo termíny. Začátek výuky si uchazeč může vybrat při podávání přihlášky.

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Školné

Cena za studium MBA je tak po slevách 87 000 Kč bez DPH (z původních 114 000 Kč).

Cena programu LLM je po slevách 97 000 Kč bez DPH.

Cena programu BBA je 47 000 Kč bez DPH.

Cena programu DBA je 134.500 Kč bez DPH.

Kontakt

Cambridge Business School

V Jámě 699/1
110 00 Praha 1 - Nové Město