O nás

Business Institut  se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v České republice. Specializuje se na profesní vzdělávací programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration), LLM (Master of Laws) a DBA (Doctor of Business Administration).

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem profesionálního týmu lektorů nabízí Business Institut koncept studia, jenž promítá teoretické problémy přímo do praxe. Studium tak získává na atraktivitě, kdy lektoři používají příklady z reálných situací, čímž dochází k osvojení teorie i bez nutnosti učení se mnohdy prázdných definic.

Hlavním cílem Business Institutu je poskytovat kvalitní a přínosné vzdělávací programy s ohledem na časovou flexibilitu každého studenta.

Kde nás najdeš

Business Institut EDU a.s.

Kodaňská 558/25
101 00 Praha 10-Vršovice

Přihlášky a přijímačky

Pro přijetí do některého z manažerských vzdělávacích programů je třeba podat řádně vyplněnou přihlášku ke studiu.

• Elektronická přihláška: zdarma

Doplňující informace

Nový cyklus profesních vzdělávacích programů MBA, BBA, LLM či DBA začíná vždy 1. března a 1. října. Na základě žádosti o individuální studium může být uchazeč o studium přijat i mimo tyto termíny.

Chtěli byste studium zahájit hned? Využijte naši alternativu - 100% online MBA studium.

Business Institut EDU a.s.

Kodaňská 558/25
101 00 Praha 10-Vršovice