O nás

Na Vysoké škole CEVRO chceme dát šanci každému motivovanému uchazeči. Přijímací řízení spočívá v podání motivačního dopisu, ve kterém uvedete proč zrovna vy byste se měli stát studenty Vysoké školy CEVRO. Jestliže preferujete osobní setkání, nebráníme se ani možnosti pohovoru.

Bakalářské studium: Nejprve vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku. Forma přijímacího řízení je možná dle vašeho výběru buď na základě výsledku SCIO testů z Obecných studijních předpokladů (OSP) nebo Základů společenských věd (ZSV), anebo formou motivačního dopisu. Výsledek přijímacího řízení bude následně zveřejněn ve vaší elektronické přihlášce v informačním systému.  V případě přijetí ke studiu obdržíte po dodání maturitního vysvědčení rozhodnutí o přijetí. Pozvánku k zápisu obdržíte na svou e-mailovou adresu v dostatečném předstihu.

Magisterské studium: Vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku. Přijetí je studiu je možné dle Vašeho výběru buď doručením motivačního dopisu, anebo na základě motivačního pohovoru.  Výsledek přijímacího řízení bude následně zveřejněn ve Vaší elektronické přihlášce v informačním systému. V případě přijetí ke studiu obdržíte po dodání diplomu a jeho dodatku rozhodnutí o přijetí. Zápisy do prvních ročníků probíhají během října individuálně.

Postgraduální studium: Přihlášku vyplňte online na odkazu zde. Po rozkliknutí odkazu si můžete vybrat v horním menu vlevo příslušný studijní program. Po vyplnění všech dalších údajů přihlášku odešlete jedním kliknutím. Po jejím obdržení se Vám ozveme.

Kde nás najdeš

Vysoká škola CEVRO

Jungmannova 28/17

Přihlášky a přijímačky

Bc. studium

Přijímací řízení do bakalářských studijních programů u nás probíhá formou motivačního dopisu, pohovoru nebo na základě výsledků SCIO testů. Vybrat si můžete jednu z uvedených možností. Předpokladem pro přijetí k bakalářskému studiu je dokončené SŠ vzdělání s maturitou.

Mgr. studium

Přijímací řízení do navazujících magisterských studijních programů probíhá formou motivačního dopisu. Jestliže preferujete osobní setkání, můžete si domluvit individuální motivační pohovor. Předpokladem pro přijetí k navazujícímu magisterskému studiu je ukončené VŠ studium minimálně bakalářského stupně. Nezáleží na tom, zda jste získal/a bakalářský diplom na naší škole, nebo na jiné soukromé či veřejné vysoké škole. Ani na tom, v jakém studijním programu.

Postgraduální studium

Na Vysoké škole CEVRO máme velmi širokou nabídku postgraduálních studijních programů. Přihlášku do konkrétního postgraduálního programu můžete vyplnit online.

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Základy společenských věd

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Erasmus

V rámci Erasmu mohou studenti strávit část svých studií na některé z partnerských univerzit, konkrétně se jedná o následující země: Francie, Litva, Maďarsko, Německo, Polsko, Rumunsko, Slovinsko, Švédsko, Španělsko, Turecko a další. Více informací zde.

Na týden vysokoškolákem

Oblíbený vzdělávací projekt pořádaný každoročně v únoru, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožní poznat na týden život studenta vysoké školy. Účastníci si vyzkouší vysokoškolský styl výuky, absolvují vybrané přednášky a semináře z oblasti práva, ekonomie, politologie, mezinárodních vztahů aj., setkají se s řadou špičkových vyučujících a také mohou najít nové přátele s podobnými zájmy.

Vysoká škola CEVRO

Jungmannova 28/17