Vysoká škola podnikání a práva je soukromou vysokou školou neuniverzitního typu. Vznikla spojením dvou téměř nejstarších, nejtradičnějších vysokých škol - VŠMIEP Praha a VŠP Ostrava s více než 15letou tradicí.

Vysoká škola podnikání a práva nabízí bakalářské studium v oborech: Podnikání, Informatika a Právo. Součástí výuky je také navazující magisterský studijní program Podnikání s titulem Ing. a navazující magisterský studijní program Soukromoprávní studia s titulem Mgr.. Všechny nabízené studijní obory jsou unikátním způsobem kombinovány pro aktuální potřeby současného konkurenčního trhu. Škola se zaměřuje na kompetenční vzdělávání, kdy cílem je praktická využitelnost získaných znalostí a dovedností, záměrem pak nulová nezaměstnanost absolventů. Vysoká škola podnikání a práva nabízí také komplexní program celoživotního vzdělávání. Studovat je možné na výukových pracovištích v Praze, Ostravě a Brně.

www.vspp.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení probíha bez přijímacích zkoušek.

Termíny přijímacích pohovorů naleznete na stránkách školy

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 400 Kč

Aktuality

Trumfy pro nás

Trumfy pro nás

1. VŠPP je součástí největšího Česko-slovenského společenství škol, Akademického holdingu. 2. Klientský přístup flexibilní zhlediska času i místa. Výuka je přizpůsobena potřebám studenta, učí se to, co skutečně potřebuje další zde číst více

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Přijďte na den otevřených dveří! číst více

Doplňující informace

Školné

Poplatky za studium jsou uvedené na stránkách školy

Motivační balíčky

Škola nabízí zajímavé motivační balíčky pro studenty, kteří chtějí od studia něco více. Ať už určité finanční výhody při ubytování, přes administrativní pomoc až k možnosti poskytnutí osobního tutora, který může pomoci s různými problémy, na které může student narazit.