O nás

University College Prague (UCP) vznikla spojením dvou uznávaných vysokých škol - Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVV) a Vysoké školy hotelové a ekonomické (VŠHE). UCP navazuje na více než 20leté tradice VŠMVV a VŠHE a nadále se zaměřuje na vzdělávání humanitních a ekonomických studijních programů.

UCP je známá především kvalitní výukou, kterou zajišťují erudovaní odborníci z praxe a individuálním přístupem, kdy studijní skupiny jsou často menší než průměrné středoškolské třídy. Tím, že má UCP několik desítek partnerů mohou studenti aplikovat teoretické znalosti do praxe již během studia.

Zásluhou této kombinace kvalitní výuky a důrazu na praxi se z našich absolventů stávají úspěšní podnikatelé, marketéři, manažeři, redatoři, politici či diplomaté. Navíc všichni absolventi UCP mají možnost i po ukončení studia i nadále navštěvovat všechny školní akce zdarma.

Kde nás najdeš

University College Prague

Svídnická 506

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení se skládá ze 3 jednoduchých kroků.

1. Vyplňte a odešlete nezávaznou přihlášku ke studiu

V prvním kroku je nutné vyplnit přihlášku ke studiu. Tento krok by vám neměl zabrat více než 5 minut a budete v něm vyplňovat osobní údaje a informace o předchozím studiu. Po vyplnění přihlášky vás bude kontaktovat naše studijní oddělení s dalšími informacemi.

Přijímací řízení na české studijní programy je bezplatné.

2. Smlouva a pozvánka do školy

Po vyplnění přihlášky vám zašleme smlouvu o studiu a pozvánku do školy. Díky tomu budete mít příležitost si prohlédnout školu, seznámit se s nabídkou aktivit školy a zeptat se na vše, co vás zajímá. Podpisem smlouvy o studiu budete mít garantované místo na UCP pro nadcházející akademický rok. Absolventi zahraničních škol (neplatí pro studenty ze Slovenska) musí předložit nostrifikovaný doklad.

3. Zápis a začátek studia

Před začátkem studia je třeba uhradit školné do termínu, který je uveden ve smlouvě. Následně ještě absolvujete zápis a oficiálně se stanete členem akademické obce.

Unikátní projekty a hosté z praxe

UCP se snaží svým studentům vždy dát něco navíc, proto mají studenti možnost se zapojit i do vícero unikátních projektů a nebo se setkat se zajímavými hosty z praxe.

Dny otevřených dveří a individuální prohlídky

Dny otevřených dveří se konají každý měsíc na všech studijních střediscích - všechny termíny zde. Rovněž je možné si domluvit i individuální prohlídku školy - stačí napsat na info@ucp.cz.

Studijní střediska

Aktuálně má UCP 3 studijní střediska. V Praze se nachází studijní středisko na adrese U Santošky 17, Praha 5, 150 00. Další střediska se nacházejí ve Znojmě (Loucká 656/21, 669 02 Znojmo) a v Bratislavě (Pribinova 25, 811 09 Bratislava).

University College Prague

Svídnická 506

Pobočky

Vzdelávací a konzultačný inštitút v Bratislave