Studium mezi přáteli, život mezi elitou...

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha je prestižní soukromou vysokou školou, která se zaměřuje na výuku diplomacie, mezinárodních vztahů a Public Relations.

Studijní programy a uplatnění

Nabízí bakalářské i magisterské studium v prezenční i kombinované formě. Profilově podporuje zvláště přípravu členů diplomatických misí, zaměstnanců konzulátů, ministerstev a magistrátů, pracovníků tištěných i audiovizuálních médií, komunikačních oddělení, manažerů a všech, kteří pracují na očích veřejnosti a nesou na sobě velkou zodpovědnost. 

www.vip-vs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení má dvě části: test z anglického jazyka a pohovor. Test slouží k rozřazení studentů do jednotlivých seminářů podle úrovně. Osobní pohovor je zaměřený na ověření všeobecných předpokladů pro studium a úroveň všeobecných znalostí, komunikačních dovedností a zájmu uchazeče o studované obory. Při rozhodování o přijetí ke studiu se přihlíží také k prospěchu na střední škole, k získaným certifikátům z jazyků a k absolvované praxi v oboru.

Přihlášky pro studium bakalářského a magisterského studia je potřeba odevzdat nejpozději 14 dní před termínem přijímacích zkoušek. Více o termínech přijímacích zkoušek zde.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Brno 2016

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Brno 2016

Další informace o nás se můžete dozvědět na veletrhu GAUDEAMUS v Brně 1. - 4.11. 2016. číst více

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří se konají v r. 2016 vždy ve čtvrtek od 15 hod. v sídle školy (U Santošky 17, Praha 5 - Smíchov, stanice metra "B" Anděl, výstup Na Knížecí - Ženské domovy) číst více

Události VŠMVVP

Události VŠMVVP

Co se u nás právě děje se dozvíte zde .. číst více

Doplňující informace

Školné

Cena školného pro bakalářské studium je 32 500 na jeden semestr. Více informací zde

Stipendium

Studenti mají možnost uplatnit v některýh případech slevu na školném. V případě, že student přivede dalšího uchazeče, který se stane řádným studentem na škole, dostane slevu na školném. Slevu může dostat i v případě, že se zapojí do pomocné věděcké činnosti školy. Dále je také možno využít prospěchové stipendium Aloise Houdka.