Studium mezi přáteli, život mezi elitou...

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha je prestižní soukromou vysokou školou, která se zaměřuje na výuku diplomacie, mezinárodních vztahů a Public Relations.

Studijní programy a uplatnění

Nabízí bakalářské i magisterské studium v prezenční i kombinované formě. Profilově podporuje zvláště přípravu členů diplomatických misí, zaměstnanců konzulátů, ministerstev a magistrátů, pracovníků tištěných i audiovizuálních médií, komunikačních oddělení, manažerů a všech, kteří pracují na očích veřejnosti a nesou na sobě velkou zodpovědnost. 

www.vsmvv.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení má dvě části: test z anglického jazyka a pohovor. Test slouží k rozřazení studentů do jednotlivých seminářů podle úrovně. Osobní pohovor je zaměřený na ověření všeobecných předpokladů pro studium a úroveň všeobecných znalostí, komunikačních dovedností a zájmu uchazeče o studované obory. Při rozhodování o přijetí ke studiu se přihlíží také k prospěchu na střední škole, k získaným certifikátům z jazyků a k absolvované praxi v oboru.

Přihlášky pro studium bakalářského a magisterského studia je potřeba odevzdat nejpozději 14 dní před termínem přijímacích zkoušek.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

Dárek k 15. výročí založení VŠMVVP

Dárek k 15. výročí založení VŠMVVP

Na stránce www.studujzdarma.cz se zaregistrujte do konce září 2017 a získejte slevu na studium ve výši 15% až 100%. číst více

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

individuální prohlídky školy dle zájmu - kontakt sato@vsmvv.cz číst více

Doplňující informace

Školné

Stipendium

Studenti mají možnost uplatnit v některýh případech slevu na školném. Dále je také možno využít prospěchové stipendium Aloise Houdka.