VŠKK je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu.

Naše obory Literární tvorba a Vizuální tvorba – se specializacemi On-line marketing, Kreativní marketing, Management v kreativním průmyslu, Fotografie a audiovize, Animace a vizuální efekty, Grafický a mediální design – jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia tedy budete pracovat na reálných zakázkách. A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol? Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem severských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru. Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři. Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

Vysoká škola kreativní komunikace staví na tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazujeme na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těžíme ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého – v současné době jsme jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti tvůrčího psaní.

Cílem Vysoké školy kreativní komunikace je vychovávat profesionály v oblasti literární a vizuální tvorby, kteří se nebudou bát měnit svět k lepšímu.

U většiny specializací nabízíme časově pružnější alternativu FLEXI: při sestavování rozvrhu můžete využít víkendové a večerní přednášky, semináře a ateliéry, systém elektronické studijní podpory a individuální konzultace s vyučujícími.

vskk.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací pohovor

Smyslem přijímacího řízení na VŠKK je, abyste se v rozhovoru s vyučujícími a vedoucími jednotlivých specializací ujistili, že vaše volba je správná.

Přijímací pohovor se skládá ze dvou částí: kreativní a oborová.

Termíny přijímacích zkoušek: 15. 5. 2018; 6. 6. 2018; 28. 6. 2018; 6. 9. 2018; 25. 9. 2018

Dny otevřených dveří: 29. 1., 26. 2., 26. 3., 30. 4., 28. 5., 3. 9. 2018

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

Dny otevřených dveří VŠKK

Dny otevřených dveří VŠKK

Zveme Vás na naše dny otevřených dveří VŠKK. číst více