NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. Od roku 2012 se již 4x stala nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

V základní nabídce poskytuje v Praze i v Brně osm velice kvalitních a moderně strukturovaných bakalářských oborů a tři magisterské. Zahájit zde můžete i jednoleté studium nejžádanější světové manažerské kvalifikace v podobě manažerského programu MBA.

U všech studijních oborů naleznete stejný základ – studium ekonomie, managementu a psychologie. Tuto kombinaci pokládají na NEWTON College za ideální mix pro každého moderního manažera. Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto zde nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic bez pochopení podstaty věci.

www.newtoncollege.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivace a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. V Brně i v Praze probíhá ve vybraných termínech každý měsíc až do konce září. V případě naplnění maximální kapacity oboru vhodnými uchazeči je ukončeno dříve. Přijímací řízení lze absolvovat již před maturitou a maturitní vysvědčení doplnit až po úspěšném absolvování.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: zdarma
Papírová přihláška
Papírová přihláška: zdarma

Aktuality

Žebříček spokojenosti studentů VŠ

Žebříček spokojenosti studentů VŠ

Žebříčku spokojenosti studentů vysokých škol dnes vládnou menší školy a fakulty. Nejvíce spokojené studenty ze všech VŠ v ČR má NEWTON College. číst více

Absolventi NC bodují ve Forbes 30 pod 30

Absolventi NC bodují ve Forbes 30 pod 30

Absolventi NEWTON College Vít Haratek a Petr Hobža byli časopisem Forbes zařazeni mezi 30 nejtalentovanějších Čechů pod 30 let. číst více

Multimediální report z Gaudeamus Praha 2017

Multimediální report z Gaudeamus Praha 2017

Mrkněte, co všechno jsme „vyváděli“ na veletrhu pomaturitního vzdělávání. A že to ho nebylo málo. 3. nejlepší expozice ze 191 vystavovatelů číst více

NEWTON College je opět nejlepší soukromou VŠ v ČR!

NEWTON College je opět nejlepší soukromou VŠ v ČR!

NEWTON College již čtyřikrát během posledních pěti let získala titul nejlépe hodnocené soukromé VŠ v České republice. číst více

Zobrazit další aktuality (2)

Doplňující informace

DENNÍ STUDIUM NA VŠ

NEWTON College – vysoká škola aplikovaného businessu v Brně a Praze poskytuje jako jediná vysoká škola v České republice víceúrovňové vzdělávání. Kromě studia akreditovaných vysokoškolských oborů a programů nabízí svým studentům i široké veřejnosti možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programůindividuální výuky u významných osobností z řad vyučujících např. u viceguvernéra České národní banky prof. Vladimíra Tomšíka. 

Titul + velmi cenné certifikáty = Váš velký konkurenční náskok

Během studia zde můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních oborů či si vybrat některý z mnoha manažerských výcviků a obohatit své CV o Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikáty o absolvování manažerských výcviků, které vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

Ještě potřebujete pár důvodů, proč studovat na této škole? Podívejte se na NEWTON College pohledem studentů a absolventů.

KOMBINOVANÉ STUDIUM NA VŠ

Vedle denní formy studia poskytuje NEWTON College i studium kombinované (dříve dálkové) určené pro pracovně vytížené studenty.

Studium na NEWTON College je v kombinované formě zaměřeno na:

  • propojení teorie s praxí, tedy na okamžité efektivní využití teoretických poznatků;
  • řešení konkrétních firemních a profesních potřeb a problémů;
  • rozvoj manažerských znalostí a dovedností. 

Studium je:

  • určeno těm, kteří hledají kvalitní vzdělání, jímž rozvinou a obohatí stávající znalosti, manažerské schopnosti a dovednosti;
  • uskutečňováno interaktivní formou výuky;
  • časově přizpůsobeno možnostem pracujících studentů;
  • cenově srovnatelné např. s kvalitní jazykovou školou;
  • daňově uznatelným nákladem;
  • dobrou možností k navázání důležitých kontaktů na spolužáky z různých oborů a vytvoření základu budoucí pracovní či obchodní spolupráce. 

Více informací o kombinovaném studiu naleznete zde.