CEMI (neboli Central European Management Institute) se zaměřuje na poskytování kvalitního MBA a LLM vzdělání v prestižních oborech Management obchodu, Ekonomika a finanční management, Veřejná správa, Executive MBA, Management zdravotnictví, Bezpečnostní a krizový management či Corporate Master of Laws (LLM), které jsou vyučovány v češtině.

Obory Global Business Leadership a Marketing Management and International Business probíhají v angličtině pod vedením zahraničního týmu lektorů. Většina komunikace s vyučujícími lektory probíhá online formou prostřednictvím emailu, skypu či telefonicky, studenti mají k dispozici potřebné studijní materiály v elektronické podobě.

Studium MBA a LLM u nás je cenově dostupné, trvá 1 rok a je zakončeno udělením profesního titulu MBA či LL.M. Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek. Podmínkou přijetí do programů MBA je absolvování alespoň bakalářského stupně vysokoškolského studia, případně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a manažerská praxe. Pro přijetí ke studiu do oboru LLM je způsobilý uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení alespoň bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti práva. Pro studium v anglickém jazyce je rovněž nezbytné mít pokročilou znalost angličtiny.

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat.

www.cemi.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

7. výročí institutu CEMI

7. výročí institutu CEMI

A k této příležitosti jsme připravili speciální školné. číst více

Reference absolventů a studentů

Reference absolventů a studentů

V této sekci budete průběžně nacházet reference či postřehy absolventů a studentů CEMI. číst více

Náš Facebook

Náš Facebook

Další informace o nás najdete i na Facebooku. číst více

Doplňující informace

Školné

Školné programů vyučovaných v češtině je 89.900 Kč bez DPH. Školné programů vyučovaných v angličtině je 99.900 Kč bez DPH. Školné je možné uhradit až v deseti splátkách.