Hledáte „den otevřených dveří“

Týden pro vědu

Je chemie či fyziky ve školních osnovách málo? Hodně? Odpověď se bude určitě lišit podle obliby konkrétního předmětu. Příznivce i odpůrce těchto předmětů se o zábavnosti a přitažlivosti výzkumu pokusí přesvědčit Akademie věd ČR na Týdnu vědy a techniky. Tématem letošního ročníku je světlo a úhly pohledu, kterými lze tento jev vědecky zkoumat. Návštěvníci si tak mohou …

číst více

Den otevřených dveří – ČVUT

FSv ČVUT zve v rámci projektu Den stavitelství a architektury na den otevřených dveří, který proběhne 13. října. Pro návštěvníky jsou na Fakultě stavební ČVUT připraveny zajímavé exkurze do laboratoří, do prostor stavby Národní technické knihovny v Praze 6 Dejvicích a do Podzemního výukového střediska Josef. Kdy? 13. 10. 2007, 09:00 – 14:00 Místo konání Fakulta stavební ČVUT v Praze **Kontaktní osoba ** Ing. …

číst více

Studijní program Business Administration i v Brně

První ročník tříletého studijního programu Doctorate of Business Administration otvírá pro všechny zájemce Brno International Business School. Studijní program je určen pro budoucí manažery, kteří chtějí získat mezinárodní zkušenosti a rádi by se procvičili v řešení reálných manažerských problémů. Studium je rozděleno do pěti několikadenních vyučovacích modulů, které budou probíhat v anglickém jazyce. Studium je pak doplněno …

číst více

Která je pro Vás nej aneb Jak si vybrat vysokou školu?

Maturita na krku, konečný termín pro podání přihlášek na VŠ se rychle blíží a vy stále netušíte, pro kterou univerzitu se rozhodnout. Mnoho středoškoláků si v zimních měsících láme hlavu nad svou budoucností.

číst více

Soukromé vysoké školy začínají lákat ke studiu

Jestliže se obáváte, že se nedostanete na státní vysokou školu, určitě si dejte přihlášku na některou ze soukromých vysokých škol. Platí se sice mnohdy i velmi vysoké školné, neztratíte ovšem rok studia.

číst více

Hlásíte se na vysokou školu?

Podali jste si přihlášku na vysokou školu? Pak máte za sebou jeden z důležitých kroků. Přesto máme v hlavě spoustu dalších nezodpovězených otázek… Odpovědi na některé z nich najdete právě zde.

číst více

Dny otevřených dveří na Západočeské univerzitě v Plzni

Dnes, 6. ledna, se koná na Fakultě strojní Západočeské univerzity den otevřených dveří. Děkan fakulty Jan Horejc seznámí přítomné v 9:15 s podmínkami studia a s přijímacím řízením pro rok 2005/2006.

číst více

Den otevřených dvěří na 2. lékařské fakultě UK

bude v sobotu 17. ledna 2004. Začne v 9 hodin

číst více

Den otevřených dveří na Fakultě stavební VUT

B r n o – Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně pořádá v sobotu 17. 1. 2004 od 9:00 hod. den otevřených dveří v areálu fakulty, Veveří 331/95, Brno.

číst více

Podání přihlášek na umělecké obory se blíží

Přemýšleli jste o studiu některého z uměleckých oborů, které naše vysoké školy nabízí? Je nejvyšší čas se rozhodnout. Na některé z těchto škol musí zájemci o studium podat přihlášku už do konce listopadu!!! Nejde jen o obory, které se studují pouze na uměleckých vysokých školách, ale třeba i o architekturu.

číst více