Vysoká škola hotelová je unikátní soukromá vysoká škola neuniverzitního typu, která od svého založení v roce 1999 vychovává odborníky v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Jedná se o školu prakticky orientovanou a tudíž úzce spolupracující s praxí.

Studijní programy

V současnosti nabízí VŠH 4 bakalářské a 3 magisterské studijní obory akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Uplatnění

Poměr teoretické a praktické výuky je nastaven tak, aby se absolventi co nejlépe uplatnili. Mnoho z nich dnes pracuje na nejvyšších manažerských postech nejen v hotelech a hotelových řetězcích, ale i v dalších službách cestovního ruchu v České republice i v zahraničí. Část absolventů využívá nově nabité vědomosti a znalosti k budování vlastních ubytovacích zařízení, restaurací, barů či obchodních firem.

www.vsh.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací zkouška se nekoná. Podmínkou pro přijetí do bakalářského studia je absolvování střední školy s maturitou a doložení úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2019

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2019

Další informace o nás se můžete dozvědět na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2019 od 22.1. do 24.1.2019, výstaviště Letňany číst více

VŠH na Facebooku!

VŠH na Facebooku!

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o. Svídnická 506, Navštivte náš facebook! číst více

Vítejte na VŠH!

Vítejte na VŠH!

VŠH poskytuje bakalářské a magisterské vysokoškolské vzdělání v oblasti služeb zaměřených zejména na hotelnictví, cestovní ruch a marketingové komunikace. číst více

ZAHRANIČNÍ VZTAHY

ZAHRANIČNÍ VZTAHY

Program ERASMUS je v rámci programu celoživotního učení zaměřen na vysokoškolské vzdělávání a na odborné vzdělávání na vysokoškolské úrovni. číst více

Důležité termíny na VŠH

Důležité termíny na VŠH

Kdy budou dny otevřených dveří? Do kdy je možné podávat přihlášky a jaké jsou termíny přijímacího řízení? číst více

Zobrazit další aktuality (3)

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Škola nabízí studentů nejen studium v zahraničí, ale také možnost získat praxi na různých stažích v zahraničních firmách. 

Možnosti ubytování

Škola studentům nabízí ubytovací stipendium a dále možnost ubytování v hotelu Fortuna Rhea. Dále mohou studenti využík okolní koleje VŠCHT a další. 

Možnosti stravování

VŠH nabízí možnost stravování ve školní menze, která využívá pro stravování studentů objednávkový a bezhotovostní platební systém iCanteen.