O nás

Při studium na VŠEM volí každý student Bc. / BBA / Ing. / MSc. / MBA / Ph.D. z více než 20 oborových specializací (Lidské zdroje, Personální marketing, Krizový management, Reklama a PR, Mezinárodní obchod, Právo, Projektový management, Finance, Psychologie a sociologie, Udržitelné podnikání, Ekonomické a sociální inovace, Komunikace a média...).

Výuka je realizována v českém i anglickém jazyce. Sami se rozhodnete, zda budete chtít studovat ráno, večer, ve všední dny (prezenčně), o víkendu, třikrát za rok (kombinovaně), nebo kdykoli a odkudkoli on-line (distančně).

Kromě české akreditace MŠMT, jsou programy akreditovány u mezinárodních organizací ACBSP a ATHEA. Díky mezinárodní akreditaci získají absolventi VŠEM dva diplomy najednou, a to jak český, tak mezinárodní. Absolventi bakalářského i navazujícího studia na VŠEM navíc získají titul MBA, protože Bc. + Ing. = MBA!

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola ekonomie a managementu

Nárožní 2600/9a
158 00 Praha 5

Přihlášky a přijímačky

Studium na VŠEM je možné zahájit třikrát ročně (leden, duben a říjen), kdy si každý student volí ze dvou cenových úrovní (od 30.000 Kč/rok), a to dle svých osobních preferencí.

  • Každý zájemce o studium vyplní on-line ePřihlášku VŠEM, následně je mu zaslán elektronický dotazník, který je povinnou součástí přijímacího řízení na VŠEM.
  • V případě zájmu o osobní konzultaci a sestavení studia na míru se mohou všichni zájemci obracet na Informačně poradenské centrum VŠEM (k dispozici 7 dní v týdnu).
  • Řádné termíny pro podání ePřihlášky do 15. dubna (duben), 1. září (říjen) a 1. prosince (leden).

V rámci individualizace studia a přizpůsobení se potřebám studentů, nabízí VŠEM vlastní stipendijní programy, které jsou určeny pro nadané studenty, olympioniky, válečné veterány, vrcholové sportovce, svobodné matky, zaměstnance neziskových organizací, nebo hendikepované a zdravotně postižené.

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

TOP 10 VŠEM

1. Moderní pojetí výuky s důrazem na praktickou aplikaci teoretických znalostí se zapojením osobností z praxe.

Spolupráce s více než 100 českými i nadnárodními společnostmi v rámci výuky, praxe studentů i hledání vhodného zaměstnání.

2. Interaktivní výukové aplikace VŠEM navržené s ohledem na potřeby našich studentů.

Videolearning, Audiolearning, Videoforum, eBooks, eKonfigurátor studia, Rezervační systém, Studentský informační systém VŠEM a další.

3. Studijní literatura v elektronické i tištěné podobě zdarma, připravená odborníky z praxe i lektory VŠEM.

4. Změna studijního oboru v prvním ročníku, pokud byste zjistili, že se chcete věnovat něčemu jinému.

V průběhu studia můžete rovněž změnit formu studia i cenovou úroveň školného.

5. První pracovní pohovor, ale všichni chtějí min. 20 let praxe?:-)

Studenti VŠEM prokáží nabyté znalosti a dovednosti již v průběhu studia – Mikrodiplomy VŠEM.

6. Chcete zkusit práci v neziskové organizaci, v Google, rodinné firmě, pracovat v zahraničí, nebo založit vlastní firmu? Vše můžete stihnout v průběhu studia na VŠEM.

7. Provedeme vás studiem na vysoké škole, kdy se můžete denně obracet na své studijní poradce.

Informačně poradenské centrum VŠEM pro uchazeče i studenty k dispozici 7 dní v týdnu.

8. Studentský život a aktivity, které pro studenty realizuje VŠEM, anebo je chystají sami studenti pro své spolužáky.

9. Campus VŠEM - ubytování v apartmánech, multifunkční výukový a studijní prostor, knihovna, posilovna, venkovní učebny i sportoviště i restaurace a Stravenky VŠEM.

10. VŠEM není jen škola!

Vysoká škola ekonomie a managementu, Akademie VŠEM střední škola, Mateřská škola VŠEM, apartmány Campus VŠEM, podnikatelský inkubátor StartUp VŠEM a Akcelerátor VŠEM i výzkumné organizace CES VŠEM a CIS VŠEM.

A jakých TOP 10 VŠEM máme připraveno pro zaměstnané studenty a absolventy středních škol?

Kontakt

Vysoká škola ekonomie a managementu

Nárožní 2600/9a
158 00 Praha 5