O nás

Prague College, britská vysoká škola v Praze, byla založena roku 2004.

Nabízí britské magisterské a bakalářské programy. Na třech fakultách je možné studovat v programech zaměřených na management, business, marketing, finance, účetnictví, grafický design, současné umění v nových médiích, IT a výpočetní techniku. Mezinárodně uznávané tituly jsou udělovány ve spolupráci s Teesside University, která byla zvolena ve Velké Británii Univerzitou roku (Times Higher Education).

Vzhledem k britskému principu vzdělání je studium zaměřeno převážně na práci na projektech, díky nimž se studenti setkávají s reálnými problémy, které se učí samostatně řešit. Výuka probíhá kompletně v anglickém jazyce.

Web

Kde nás najdeš

Prague College

Polská 1184/10
120 00 Praha 2-Vinohrady

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení začíná informativním pohovorem, při kterém poradce společně s uchazečem vyhodnotí studijní program, který je pro uchazeče nejvhodnější. Nejpodstatnější částí přijímacího řízení je závěrečný pohovor s lektorem, který se zájemci z České republiky probíhá na osobní úrovni přímo v Praze na Prague College. Přijetí na umělecké obory vyžaduje prezentaci portfolia prací studenta.

Přihlášku ke studiu je možné podat v průběhu celého roku. Prague College nabízí možnost začít studium na konci září nebo v polovině února. (Intenzivní, volitelný letní semestr probíhá v červnu.)

  • Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Ubytování

Prague College nabízí svým studentům ubytování v Apartman Student s dostatkem klidu a soukromí v blízkosti Kunratického lesa. Apartman Student nabízí perfektně vybavené pokoje. V blízkosti naleznete restaurace, obchody, polikliniku a fitcentra. Nachází se v klidové části Prahy 4, zhruba 35 minut od školy, snadno dostupné městskou hromadnou dopravou.

Školné

Školné činí 79 000,-. Více informací naleznete zde

Kontakt

Prague College

Polská 1184/10
120 00 Praha 2-Vinohrady