Učitelství výtvarné výchovy pro střední školy (dvouoborové)

Nastartuj svoji kariéru na ekonomce na ZČU  . Podej si přihlášku a otevři si cestu k úspěchu!

Pedagogická fakulta

• Učitelství pro střední školy: Výtvarná výchova (dvouoborové)

Pedagogická fakulta

• Učitelství pro střední školy - výtvarná výchova (dvouoborové)

Pedagogická fakulta

• Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základních škol (dvouoborové)
  • Učitelství hudební výchovy pro střední školy (dvouoborové)
  • Učitelství tělesné výchovy pro střední školy (dvouoborové)

a dalších 16 programů

19 programů

Pedagogická fakulta

• Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základních škol, střední školy a ZUŠ (dvouoborové)

Pedagogická fakulta

• Učitelství pedagogiky pro střední školy - Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy a základní umělecké školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy a základní umělecké školy - Učitelství anglického jazyka pro 2. stupeň základní školy a střední školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy a základní umělecké školy - Učitelství českého jazyka pro 2. stupeň základní školy a střední školy (dvouoborové studium)
  • Učitelství výtvarné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy a základní umělecké školy - Speciální pedagogika pro učitele 2. stupně základních škol a střední školy (dvouoborové studium)
4 programy

Kam na vysokou školu?

Vyplňte test a během 5 minut to zjistíte.

Pedagogická fakulta

• Galerijní pedagogika a zprostředkování umění (dvouoborové)

Kam na vysokou školu?

Vyplňte test a během 5 minut to zjistíte.