Obchodní institut nabízí studium na několika univerzitách ve Spojeném království, spolupracuje s britskou organizací RDI. 

Mezinárodní bakalářské studium je zakončeno britským titulem "Higher National Diploma" (HND), po kterém mohou studenti volně pokračovat ročním online studiem zakončeném titulem B.A. ve spolupráci se zahraničními univerzitami. Studium je možné absolvovat v českém nebo anglickém jazyce. 

Obchodní Institut umožňuje studium na anglické obchodní škole, pomaturitní studium, jazykové a kvalifikační kurzy, školení či bakalářské studium. Zajímavé jsou také přípravné kurzy na VŠ a kurzy určené pro úřad práce.

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Podmínkou pro přijetí je zpravidla bakalářský titul a minimálně dva roky praxe na plný úvazek. V případě, že uchazeč není absolventem bakalářského studia, je vyžadována praxe v délce minimálně pěti let. Dalším pořadavkem je znalost angličtiny IELTS (skóre 6,0). Studium může být zprostředkováno na několika univerzitách ve Spojeném království a požadavky se proto mohou mírně odlišovat.

Přihlášku je možné podat kdykoliv v průběhu celého akademického roku. Přihláška bude zpracována do 24h, po které vás zkontaktuje příslušný poradce.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: zdarma

Doplňující informace

Školné

Bakalářské denní studium stojí 49 000,- a dálkové stojí 37 000,- za semestr. Roční studium cizího jazyka stojí 15 000,- za pololetí a lze ho studovat denní i dálkovou formou, v případě, že mají studenti zájem o večerní vyučování, cena za studium je 18 000,- za pololetí. Cena jazykových kurzů pořádaných školou se liší podle délky a náplně, více informací u jednotlivých kurzů. Ceny rekvalifikačních kurzů se pohybují od 3 960,- do 15 960,-. Ceny přípravných kurzů na maturitu se pohybuje od 3 504,- do 9 900,-.

U některých kurzů mohou studenti dostat slevu v případě, že se přihlásí dva uchazeči najednou.