O nás

LIGS University je 100% online univerzita spojující efektivní metody a inovativní přístupy amerického a evropského vzdělávání. LIGS University vznikla spojením americké LIGS University (2011) a evropské LIGS University (2006). Už více než patnáct let přinášíme kvalitní a cenově dostupné manažerské vzdělání studentům z celého světa. LIGS University je univerzitou moderního typu, která bourá omezení daná prostorem, časem i jazykem. Vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a Ph.D. lze u nás studovat kompletně online v angličtině, češtině anebo v kombinaci těchto jazyků. Všichni účastníci interactive online programů jsou vedeni jako studenti americké LIGS University a po úspěšném ukončení studia získají americký univerzitní diplom.

Web

Kde nás najdeš

LIGS University

Antala Staška 34
140 00 Praha

Přihlášky a přijímačky

- Znalost jazyka/ů zvoleného studia (B1)

- Vysokoškolské vzdělání (minimálně bakalářské)

Aktuality

Doplňující informace

Akreditace

LIGS University je držitelem mezinárodní akreditace Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC).  Díky splnění mnoha kritérií kvality a používaným vzdělávacím postupům a přístupu ke studentům získala status ASIC Premier University.

ASIC je uznávaná britská akreditační autorita pro UK Visas and Immigration (UKVI), je jedna z mezinárodních akreditačních asociací zařazených na seznamu Council for Higher Education Accreditation (CHEA) v USA a je členem CHEA International Quality Group (CIQG).  Dále je členem British Quality Foundation (BQF), European Network for Quality Assurance (ENQA) a European Distance and E-Learning Network (EDEN).

Kontakt