O nás

BIVŠ je nejstarší soukromou vysokou školu v České republice. Od roku 2001 připravila téměr 12 000 studentů na kariéru především v podnikové sféře, ale i ve veřejném sektoru. Je součástí COGNOS AG - jedné z největších nezávislých soukromých vzdělávacích skupin v Německu. Klade důraz na vysokou úroveň výuky, vědecké i publikační činnosti.

Proč studovat na BIVŠ

Praktické vzdělání od lidí z oboru      

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Studenti vždy na prvním místě    

O své studenty pečují a jsou jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budují otevřenou a přátelskou atmosféru.

S matikou i bez ní                     

Na BIVŠ si můžete vybrat z mnoha praktických specializací, kde vás nebudou trápit matematikou. A u těch, kde je matika potřeba, vám s ní pomůžou.

Kde nás najdeš

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Nárožní 2600/9
158 00 Praha 5

Přihlášky a přijímačky

Bankovní institut vysoká škola přijímá studenty bez přijímací zkoušky. Přihlášku ke studiu je možné podat elektronicky do 31.8.

Ceny za studium od 19 900 Kč/semestr

  • Elektronická přihláška: zdarma

Doplňující informace

Koleje a menzy

Studenti Bankovního institutu vysoké školy mají možnost stravovat se v naší vlastní menze přímo v budově školy. Další možnosti stravování jsou v restauracích v okolí školy.

Kontakt

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Nárožní 2600/9
158 00 Praha 5

Pobočky

Pobočka Brno

Hudcova 367/78
612 00 Brno - Medlánky