Začala soutěž o placenou stáž v Oxfordu

26. 6. 2014 | Aktuality

Společnost Sharp Europe vypsala soutěž, která nabízí evropským studentům příležitost vyhrát letní placenou praxi v Research and Development Centre, Sharp Laboratories of Europe v britském Oxfordu. Praxe nabídne jednomu šťastnému výherci příležitost pracovat na rozvoji svého vlastního projektu, který by se mohl stát centrální součástí budoucích domácností.

Soutěže je možné se zúčastnit přes netradiční přihlášku – je potřeba nakreslit vlastní představu domova v budoucnosti. Může jít o centralizované a automatizované ovládání všech spotřebičů, osvětlení aktivované hlasem nebo něco, co by mohlo pomoci s energetickou účinností domu. Kresbu pak musí zájemci vyfotit a sdílet ji na Twitteru s hashtagem #GetItDownOnPaper.

Soutěž potrvá od 16. června do 25. července 2014 a je otevřená univerzitním studentům z celé Evropy nebo těm, kteří nedávno promovali a jsou způsobilí pracovat v Evropě.

Vítěz bude oznámen na blogu Sharp www.HumansInvent.com 1. srpna 2014, měsíční praxe začne 18. srpna 2014.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: Vysoké učení technické v Brně

Další články k tématu

Stínování manažerů: Naučit se vyhrávat sám nad sebou

Stínování manažerů: Naučit se vyhrávat sám nad sebou

Projekt Stínování manažerů je unikátní příležitost pro studenty vysoké školy Newton College vyzkoušet si několik dní po boku úspěšného podnikatele či top manažera. Účastnit se příprav i samotných obchodních jednání, hledat společně obchodní příležitosti. Jedním z těchto manažerů je například Martin Hrdý, předseda představenstva fondu Proud & Partners Investment, který obhospodařuje sto milionů korun investic. …

číst více
Hodnocení univerzit: Nejsnadněji najdou zaměstnání absolventi technických oborů

Hodnocení univerzit: Nejsnadněji najdou zaměstnání absolventi technických oborů

V nejnovějším žebříčku Quadrelli Simmons, který hodnotil úspěšnost absolventů univerzit na pracovním trhu, zvítězily na plné čáře technické obory. Ačkoliv žebříček nehodnotil školy přímo podle studijních programů, na předních příčkách se umístily univerzity právě s tímto zaměřením. České univerzity skončily ve druhé a třetí stovce.   Jedním z hlavních kritérií, podle kterých QS univerzitám přidělovalo body, byla spolupráce …

číst více