Vysokoškoláci mohou hlasovat pro TOP zaměstnavatele roku

19. 11. 2012 | Aktuality

Česká studentská unie (ČeSU) pořádá i letos svůj projekt nazvaný TOP zaměstnavatelé, který si klade za cíl zjistit, jaký zaměstnavatel je mezi studenty českých vysokých škol ten „nej“. Projekt je realizován ve spolupráci s několika univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery.

Studenti mohou hlasovat prostřednictvím jednoduchého formuláře, který naleznou přímo na stránkách projektu. Dotazník připravilo a poskytnuté údaje bude zpracovávat Centrum pro výzkum studentského mínění. Výsledky průzkumu ukáží především to, jak jsou jednotliví zaměstnavatelé vnímáni současnými studenty, a tím i jejich potencionálními budoucími zaměstnanci, ale i to, jaké trendy obecně panují v náhledu na současný pracovní trh. Žebříček přitom používá takovou metodologii, která umožní najít nejlepší zaměstnavatele bez ohledu na velikost firmy, její proslulost či sektor.

Jednotliví zaměstnavatelé budou voleni v následujících kategoriích

  • 1. ČeSU TOP zaměstnavatelé: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků všech studentů zapojených do průzkumu v jednotlivých odvětvích.
  • 2. ČeSU TOP zaměstnavatel Ekonom: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů ekonomických fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.
  • 3. ČeSU TOP zaměstnavatel Technik: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů technických fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.
  • 4. ČeSU TOP zaměstnavatel Právník: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů právnických fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.
  • 5. ČeSU TOP zaměstnavatel Lékař: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů lékařských fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.

Dotazník je možné vyplňovat až do 14. prosince 2012. Oficiální vyhlášení průzkumu ČeSU TOP zaměstnavatelé 2011/12 proběhne v únoru 2013. Každý, kdo se zapojí do průzkumu, navíc bude zařazen do slosování o hodnotné ceny. Výsledky loňského ročníku ankety si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: www.topzamestnavatele.cz
Zdroj loga: www.topzamestnavatele.cz

Další články k tématu

HLEDÁME DO TÝMU: Talentovaného Account Managera pro VysokeSkoly.cz

HLEDÁME DO TÝMU: Talentovaného Account Managera pro VysokeSkoly.cz

Chceš se stát Account Managerem v oblasti vysokých škol? Pro portál VysokeSkoly.cz, který je mediální jedničkou na trhu pro výběr studia na vysoké škole hledáme člověka, který umí naslouchat, nabídnout vhodné řešení a uspokojit tak potřeby našich zákazníků z oblasti vzdělávání. Pro takového profíka máme připravený maximální podporu a motivující odměňování. Vše je možné. Záleží jen, jaké …

číst více
Pozvánka na veletrh JOBS EXPO a EDUCA EXPO 2018

Pozvánka na veletrh JOBS EXPO a EDUCA EXPO 2018

Nemáte práci nebo hledáte lepší? Chcete prohloubit Vaše vzdělání? Řešení nabídne veletrh JOBS EXPO a sekce EDUCA EXPO. Připravujeme 8. ročník mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělávání, uskuteční se na pražském Výstavišti v Holešovicích v termínu od 8. do 9.bžezna 2018. Jde o ojedinělou příležitost na jedné straně pro zaměstnavatele a na straně druhé pro …

číst více
Čtyři příběhy absolventů Matfyzu. Budou vás inspirovat

Čtyři příběhy absolventů Matfyzu. Budou vás inspirovat

Pro fakultu neexistuje lepší reference než úspěchy jejích absolventů. Zmapovali jsme proto osudy pěti bývalých studentů Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, konkrétně studijního programu Informatika, na které může jejich alma mater být patřičně hrdá. Jejich příběhy vás možná inspirují k tomu, podat si na obor hned teď přihlášku.   Ozvali se nám z Facebooku Programátory a absolventy …

číst více