Vysokoškoláci mohou hlasovat pro TOP zaměstnavatele roku

19. 11. 2012 | Aktuality

Česká studentská unie (ČeSU) pořádá i letos svůj projekt nazvaný TOP zaměstnavatelé, který si klade za cíl zjistit, jaký zaměstnavatel je mezi studenty českých vysokých škol ten „nej“. Projekt je realizován ve spolupráci s několika univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery.

Studenti mohou hlasovat prostřednictvím jednoduchého formuláře, který naleznou přímo na stránkách projektu. Dotazník připravilo a poskytnuté údaje bude zpracovávat Centrum pro výzkum studentského mínění. Výsledky průzkumu ukáží především to, jak jsou jednotliví zaměstnavatelé vnímáni současnými studenty, a tím i jejich potencionálními budoucími zaměstnanci, ale i to, jaké trendy obecně panují v náhledu na současný pracovní trh. Žebříček přitom používá takovou metodologii, která umožní najít nejlepší zaměstnavatele bez ohledu na velikost firmy, její proslulost či sektor.

Jednotliví zaměstnavatelé budou voleni v následujících kategoriích

  • 1. ČeSU TOP zaměstnavatelé: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků všech studentů zapojených do průzkumu v jednotlivých odvětvích.
  • 2. ČeSU TOP zaměstnavatel Ekonom: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů ekonomických fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.
  • 3. ČeSU TOP zaměstnavatel Technik: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů technických fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.
  • 4. ČeSU TOP zaměstnavatel Právník: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů právnických fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.
  • 5. ČeSU TOP zaměstnavatel Lékař: pořadí v této kategorii bude určeno na základě vyplněných dotazníků studentů lékařských fakult vysokých škol s nejlepšími studijními výsledky.

Dotazník je možné vyplňovat až do 14. prosince 2012. Oficiální vyhlášení průzkumu ČeSU TOP zaměstnavatelé 2011/12 proběhne v únoru 2013. Každý, kdo se zapojí do průzkumu, navíc bude zařazen do slosování o hodnotné ceny. Výsledky loňského ročníku ankety si můžete prohlédnout zde.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: www.topzamestnavatele.cz
Zdroj loga: www.topzamestnavatele.cz

Další články k tématu

HLEDÁME DO TÝMU: Account Managera pro VysokeSkoly.cz

HLEDÁME DO TÝMU: Account Managera pro VysokeSkoly.cz

Chcete se stát Account Managerem v oblasti vzdělávání a HR? Pracujte pro portál VysokeSkoly.cz, který je dlouhodobou jedničkou pro výběr a studium vysoké školy s to s tradicí od roku 2000. Hledáme člověka, který umí naslouchat, nabídnout vhodné řešení a uspokojit tak potřeby našich zákazníků z oblasti vzdělávání a HR. Pro takového profíka máme připravený maximální podporu a motivující …

číst více