Vyhraj 25 000 Kč na svůj maturitní ples. Stačí jedna fotka!

28. 11. 2017 | PR články

Ještě dříve než se dostaví k maturitě, studenti středních škol čelí důležité společenské zkoušce – maturitnímu plesu. Před zraky svých rodičů, spolužáků a učitelů mají udělat první krok k dospělosti. To ale neznamená, že se maturitní večírek nemůže proměnit ve skvělou párty!

Proto chce University of New York in Prague přispět 25 000 Kč jedné šťastné škole na jejich maturitní ples. To už je dost na skvělého moderátora, úžasné jídlo, pořádnou kapelu nebo cokoliv jiného, co chcete mít na svém speciálním večeru. Přiznejte se. Komu z letošních maturantů by se taková výhra nazamlouvala?

Nesnažíme se pouze podpořit studenty, ale také podnítit jejich kreativitu a zdravé soupeření. A proto jsme pro vás připravili zábavnou fotosoutěž.

Jak se do soutěže přihlásit:

Stáhněte si logo na stránkách https://www.unyp.cz/cs/news/vyhraj-25-000-kc-na-svuj-maturitni-ples-staci-jedna-fotka

Vyfoťte se se svými spolužáky na neobvyklém místě.

Na fotce musí být viditelně umístěno logo UNYP.

Buďte originální! Čím zajímavější, tím lepší.

Pošlete fotku na ples@unyp.cz do 4. prosince 2017. Nezapomeňte uvést vaše jméno, název školy a kontaktní údaje.

Poté co vybereme finalisty, vytvoříme 7. prosince album na Facebooku, kde budete moci až do 17. prosince hlasovat pro své oblíbené fotky. Vaše hlasy a naše finální rozhodnutí určí vítěze.

Ve středu 20. prosince oznámíme šťastného výherce, který na svém maturitním plese obdrží symbolický šek z rukou zástupce UNYP. Cena bude výherci samozřejmě předána s dostatečným předstihem před plesem.

Teď už jen nažhavte foťáky, udělejte skvělé fotky a zařiďte své škole nezapomenutelný ples. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše fotky!

PR článek

Další články k tématu

UNYP otvírá nový MBA program ve spolupráci se slovinskou univerzitou

UNYP otvírá nový MBA program ve spolupráci se slovinskou univerzitou

University of New York in Prague v září zahájila spolupráci se slovinskou vysokou školou GEA College sídlící v Lublani. Obě univerzity sdílí tentýž cíl – chtějí odborně připravovat budoucí lídry v podnikání. Jejich společný MBA program se tedy zaměří především na rozvíjení praktických znalostí. Větší část studia proběhne v Lublani, ale některé přednášky se uskuteční v Praze. Přednášky budou vést …

číst více
UNYP nabídne studentům tři formy studia. K on-line výuce v budoucnu možná přibude virtuální realita

UNYP nabídne studentům tři formy studia. K on-line výuce v budoucnu možná přibude virtuální realita

Na University of New York v Praze (UNYP) studuje asi 60 procent zahraničních studentů. Pro školu tohoto typu je proto zásadní, aby se lidé mohli volně pohybovat a hranice byly otevřené. Kvůli koronaviru však dlouhou dobu platila řada restriktivních opatření, která právě volný pohyb lidí omezovala. Opatření se nyní postupně uvolňují, situace ve světě je však …

číst více
Politologie nově na UNYP! Škola otevírá tři nové bakalářské programy v angličtině

Politologie nově na UNYP! Škola otevírá tři nové bakalářské programy v angličtině

Přijímací řízení na University of New York in Prague je již v plném proudu. Oproti minulému roku v něm ale uchazeči najdou hned tři nové bakalářské programy. Od podzimního semestru 2021 budou studenti moci nově studovat Politologii, Umění digitálních médií a Vývoj dítěte. Čtyřleté americké programy vznikly ve spolupráci se State University of New York, Empire State …

číst více