Univerzita, která vás bude bavit a připraví na tu nejlepší kariéru. Studujte za peníze britské vlády i vy!

Máte pocit, že se nedokážete vyznat v nabídce vysokých škol v Británii?
Vsaďte na jistotu a vyberte si takovou univerzitu, která naslouchá svým studentům.

Přihlášky přijímáme do 30.6.2017.

University College Birmingham, určitě jste o nás už slyšeli a pokud ne, je velmi dobře že čtete právě tyto řádky. Naše univerzita stojí již 100 let a její nabídka oborů je velmi pestrá. U nás to nebudou nekonečné hodiny teorie a stres ze zkoušek, kdy si stejně nepamatujete polovinu toho co se naučíte.

My opravdu víme, co naši studenti potřebují.
Učit se to, co v životě uplatníte, dělat zkoušky, které mají smysl a budete se na ně i rádi připravovat, zároveň budete chodit do školy tak, abyste nebyli přetížení a mohli se ještě vzdělávat jak v práci, tak třeba i v hodinách cizích jazyků. Vždyť Vaše vysokoškolská léta mají být ty nejlepší, tak proč si to nedopřát :) Birmingham je jen 2 hodiny od Londýna a přímými lety se k nám dostanete jak z Prahy tak Bratislavy. Je to zároveň město držící status nejmladší město Evropy, kde se opravdu nebudete nudit :)
foto vysokeskoly.cz
U nás si můžete vybrat z oborů, které uplatníte ihned po skončení univerzity. Mnoho studentů pracuje již při studiu, přičemž si tak zlepšuje svoje CV a opouští univerzitu jako hotový člověk připravený do pozic středního managementu. S našimi obory můžete také odcestovat na roční, placenou stáž, kdekoliv na světě si vyberete. Erasmus je samozřejmostí a pobyty po Evropě každý rok ve vybraných oborech skvělým okořeněním výuky.

A co tedy můžete na jedné z TOP 20 univerzit světa podle studentského hodnocení studovat?
Mezinárodní hotelnictví & cestovní ruchu, business, marketing, event management, kulinářství, pedagogiku & sociální studia, sportovní management, fitness studies, media make up či beauty & spa management.
Učit se budete od lidí, kteří sami prošli profesně oborem, kterému se učíte, málo kdy jsou to typičtí pedagogové jako znáte u nás, většinou jsou to právě ti, kteří ve svém oboru už dosáhli maxima jdou předávat zkušenosti Vám. Studovat budete 3 dny v týdnu a ústní zkoušky u nás nemáte. Odpadává tedy věčný stres a nechuť studovat. Co však studenty těší nejvíc je fakt, že nemáme žádnou matematiku.

Relax od učení je však nutný a proto máme naše vlastní wellness, fitness, sportovní kliniku, beauty & spa salon, který mohou studenti využívat. Máme také mnoho sportovních klubů a možností jak a kde využít Váš volný čas. S angličtinou se netrapte, doplňkové hodiny zdarma na univerzitě Vám pomohou jako všem ostatním, kdy angličtina není Váš mateřský jazyk.

UCB se pyšní novým, nadstandartním campusem pro výuku, špičkovou restaurací pro studenty i veřejnost, která se řadí spolu s dalšími Michellinskými restauracemi do TOP 10 v celém Birminghamu. Naše kavárny nabízí také Starbucks coffee, čerstvé pečivo a naši čokoládu vyráběné přímo na univerzitě.

Máme přes 8.000 studentů z 65ti zemí světa, čímž se řadíme mezi menší univerzity. Je to obrovská výhoda, protože studentům můžeme dat pozornost, péči a poskytnout pocit, že jsou u nás jako doma. U nás nebudete jen jeden z mnoha, pamatujeme si Vaše jméno a máme chuť se podílet na tom, abyste univerzitu opustili nejen s celosvětově uznatelným titulem, ale s řadou kontaktů, které si do života ponesete, stejně tak příběhy, které Vás ovlivní na celý život.

Zeptejte se nás na cokoliv a my Vám rádi odpovíme. Veškeré konzultace a poradenství jsou zdarma.

Studenti u nás mohou nastoupit i od února a přijímáme také absolventy VOŠ, kteří si u nás mohou dodělat za rok studia jejich bakalářský titul.

Proč UCB? http://www.studyuniversity.net/?page_id=153

Za tým UCB
Aneta Řezníková, M.A.
Absolventka oboru Tourism Business Administration
& současný reprezentant pro ČR a Slovensko

www.studyuniversity.net české stránky
www.ucb.ac.uk/home.aspx britské stránky
Fb: www.facebook.com/UcbForCzechStudents/

foto 4 vysokeskoly.cz

foto 3 vysokeskoly.cz


martina.bednarova@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

Na Erasmu v Madridu: Ubytování si shánějte až na místě, radí studentka

Na Erasmu v Madridu: Ubytování si shánějte až na místě, radí studentka

Markéta Rizikyová (23) strávila letní semestr na jedné z top univerzit ve Španělsku. Na několik měsíců opustila svou domovskou Fakultu sociálních věd a češtinu vyměnila za španělštinu a angličtinu. Jaké jsou největší rozdíly mezi studiem žurnalistiky v Praze a v Madridu a co lze zaplatit ze stipendia?  To všechno jsme se rozhodli od Markéty vyzvědět.   Proč ses …

číst více
Jak vycestovat s Erasmem? Pomůže vám s ubytováním i financemi

Jak vycestovat s Erasmem? Pomůže vám s ubytováním i financemi

Když uděláte tenhle velký krok do neznáma a vyjedete studovat do zahraničí, nepochybně se vrátíte se s řadou cenných zkušeností a nových přátelství, v budoucnu vám to navíc může pomoci v kariéře. Kde ale začít a co všechno je třeba před odjezdem vyřídit? Na to jsme se ptali odborné referentky programu Erasmus+ Heleny Fuxové.   Jsem student VŠ …

číst více