Raiffeisenbank

1. 1. 2018 | Inspirace

RB_logo_detail

Když v roce 1993 vstoupila Raiffeisenbank na český trh, otevřela dvě pobočky s celkem 39 zaměstnanci. V současnosti má přes 3 000 zaměstnanců, přes 130 poboček, a je tak pátou největší bankou na domácím trhu. V roce 2016 získala titul nejlepší banky roku, zároveň se jí podařilo obhájit titul Klientsky nejpřívětivější banky 2017. Je jedním z nejrychleji se rozvíjejících bankovních subjektů v České republice.

 

Co nabízíme studentům:

» Volné pracovní pozice

Přehled aktuálních volných pozic pro studenty a absolventy.

 

» Trainee programy

Trainee programy pro středoškoláky i vysokoškoláky. Raiffeisenbank vytváří prostor pro spolupráci se studenty středních škol, kteří neplánují pokračovat v prezenčním studiu na vysoké škole, stejně jako pro studenty 3. – 4. ročníku vysoké školy.

 

Proč Raiffeisenbank?

Zaměstnavatel roku 2017, a to i v regionech! Hledá jak zkušené specialisty, tak čerstvé absolventy. Nabízí řadu benefitů a vzdělávacích programů. K dispozici je také firemní mateřská školka Žiraiffka. Benefity si navíc ušijete sami sobě na míru!

» Výhody a benefity

 

 

Raiffeisenbank v číslech

140 let tradice

130 poboček v ČR

5. největší banka

 

 

 

 

13306-800

13301-800

bg-studenti-1

13476-800

Kde nás najdete?

Raiffeisenbank, a.s.

Navštivte naší centrálu v Praze. Anebo jednu z našich 140 poboček v České republice.

 

 

 

 

Další články k tématu

Málo povolání přinese tak rychle viditelné plody vaší práce

Málo povolání přinese tak rychle viditelné plody vaší práce

Kariéra v Kauflandu má mnoho podob. Své o tom ví více než 20 tisíc našich zaměstnanců po celé České republice. Kariérní ambice si u nás zaměstnanci mohou plnit v oblasti provozu, logistiky, masozávodu nebo na pražské centrále. U nás je možné nastoupit do Trainee programu, být vedoucí směny, odborný asistent, vedoucí obchodního domu, poznat provoz a začít …

číst více