Letní škola rozvojové spolupráce na UP

19. 5. 2015 | Aktuality

Katedra rozvojových studií Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (PřF UP) pořádá svou již 18. letní školu rozvojové spolupráce. Uskuteční se v termínu od 6. do 11. září 2015 a zváni jsou na ni jak studenti vysokých škol, tak i široká veřejnost.

Celá akce bude probíhat přímo na adrese PřF UP (17. listopadu 12, Olomouc). Účastníci mohou být v případě zájmu za poplatek ubytováni na vysokoškolských kolejích UP.

Registrační poplatek činí 400,– Kč, uzávěrka přihlášek je 30. června 2015. Kapacita je však omezená, proto může být registrace uzavřena i dříve. Podrobnější informace o Letní škole včetně jejího programu najdete zde.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: www.development.upol.cz

Další články k tématu

OBOROVÝ SERIÁL – kam se hlásit, když chci chránit životní prostředí – část I

OBOROVÝ SERIÁL – kam se hlásit, když chci chránit životní prostředí – část I

Pokud vám není lhostejné, co se děje s přírodou kolem vás a chtěli byste se nějak aktivně zapojit do její ochrany, máte na výběr z mnoha vysokoškolských oborů, které vás na tuto profesní dráhu připraví. A protože oborů zabývajících se ekologií a enviromentalistikou je opravdu hodně, připravili jsme pro vás hned dva přehledy.  V prvním díle se mimo …

číst více
Vědci z Přírodovědecké fakulty dobývají svět! Plánují misi na Mars a vyvíjejí lék na rakovinu

Vědci z Přírodovědecké fakulty dobývají svět! Plánují misi na Mars a vyvíjejí lék na rakovinu

Nahlédli jsme do archívu Přírodovědecké fakulty a vybrali pár zajímavostí a objevů, na kterých se podíleli její vědci. A že bylo z čeho vybírat! Přírodověda totiž rozhodně není nuda a můžeme se díky ní dostat hodně daleko… třeba až na Mars. Nevěříte? Tak čtěte. Jak to bylo s vejci při stavbě Karlova mostu? V roce 2010 byla podrobena …

číst více