Letní škola rozvojové spolupráce na UP

19. 5. 2015 | Aktuality

Katedra rozvojových studií Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (PřF UP) pořádá svou již 18. letní školu rozvojové spolupráce. Uskuteční se v termínu od 6. do 11. září 2015 a zváni jsou na ni jak studenti vysokých škol, tak i široká veřejnost.

Celá akce bude probíhat přímo na adrese PřF UP (17. listopadu 12, Olomouc). Účastníci mohou být v případě zájmu za poplatek ubytováni na vysokoškolských kolejích UP.

Registrační poplatek činí 400,– Kč, uzávěrka přihlášek je 30. června 2015. Kapacita je však omezená, proto může být registrace uzavřena i dříve. Podrobnější informace o Letní škole včetně jejího programu najdete zde.

Zdroj: www.development.upol.cz

Další články k tématu

Rektor UPOL rezignuje, můžou za to spory ohledně nového vědeckého institutu

Rektor UPOL rezignuje, můžou za to spory ohledně nového vědeckého institutu

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci Jaroslav Miller rezignoval na svou funkci. Vedení školy plánuje opustit k dubnu příštího roku. Důvodem je spor o fungování nového Českého institutu výzkumu a pokročilých technologií (CATRIN). Miller totiž slíbil, že institut bude plně funkční k 1. lednu 2021. To se ale nestane. Brání tomu zejména spory vedení univerzity s Přírodovědeckou fakultou. CATRIN schválil …

číst více