Jazykové pobyty na Maltě nabízí mnohem více než kurzy angličtiny

V dnešní době je opravdu velmi důležité ovládat alespoň jeden světový jazyk a co si budeme povídat, angličtina je stále ve vedení. V současnosti existuje mnoho způsobů, jak se zdokonalit, nebo jak se studiem začít, a to v jakémkoli věku. Můžete si stáhnout aplikaci do telefonu, sledovat seriály v původním znění, začít s kurzem nebo soukromými lekcemi nedaleko vašeho bydliště. Jenže všechny tyto možnosti mají jeden háček. Jakmile vypnete aplikaci, dokoukáte seriál, odejdete z kurzu domů jste opět obklopeni pouze češtinou.

Ten, kdo už někdy vycestoval za studiem angličtiny do zahraničí ví, jak moc je tento způsob studia efektivní. Zdokonalování se v jazyce totiž nekončí poté, co zavřete učebnici na konci hodiny. Jakmile vyjdete ze třídy, máte kolem sebe studenty, kteří se s vámi domlouvají na odpolední program. A ani v krámu se bez znalosti cizího jazyka neobejdete, angličtinou zkrátka budete obklopení po celý váš pobyt.

Někdo může namítnou, že takové jazykové pobyty jsou drahé, ale pokud byste si spočítali, kolik peněz byste zaplatili za roční kurz v ČR a třeba měsíční pobyt s kurzem anglického jazyka na Maltě, uvidíte, že se vám tato investice opravdu vyplatí. Jazyková škola Maltalingua však nabízí nejen jazykové kurzy a pobyty s ubytováním ale také stipendia a stáže.

Obrázekč.1

Co je stáž?

Jednoduše řečeno je to taková příprava pro vaši budoucí kariéru a také ideální způsob, jak si vyzkoušet odvětví, ve kterém se chcete v budoucnu uplatnit. Výhodou stáže v zahraničí je také to, že si odvezete nejen pracovní zkušenosti, ale i ty jazykové. V dopoledních hodinách totiž můžete studovat a odpoledne strávit na stáži, po kurzu angličtiny.

Jak si správně vybrat svou stáž?

Důležité je si zodpovědět těchto pár otázek.

Hledáte stáž, která vám pomůže s vaší budoucí kariérou?

Chcete se rekvalifikovat a změnit vaše zaměření?

Máte zájem o práci na částečný úvazek během studia nebo o stáž na plný úvazek?

Už víte, co chcete dělat a hledáte praktické zkušenosti v konkrétní oblasti?

 

Pokud už máte jasno, vše už je jen na vašem uvážení, kdy se rozhodnete vycestovat na Maltu.

Proč si vybrat zrovna Maltu a školu anglického jazyka Maltalingua?

  • Anglický jazyk je zde úředním jazykem
  • Nepotřebujete víza, je to nejmenší stát EU
  • Studenty zvolena nejoblíbenější jazykovou školou na Maltě za rok 2018
  • Akreditace od skupiny EQUALS (11 z 12 bodů)
  • Skvělé umístění školy v St. Julians

Obrázek 2..

Více informací ohledně stáží najdete na tomto odkaze: https://www.maltalingua.cz/staz/

Maltalingua je také registrovaným partnerem programu ERASMUS a pokud zažádáte o stáž, prostřednictvím programu ERASMUS, můžete získat grand, který vám velmi usnadní váš pobyt v zahraničí. Pro učitele a zaměstnance škol také poskytujeme jazykové pobyty u nás v Maltalingua prostřednictví programu ERASMUS+ KA1 (mobilita zaměstnanců škol a pedagogů).

 Obrázek 3

Tip: Pokud se půjdete podívat na Veletrh vzdělávání Gaudeamus 2019 v Praze od 21. do 24. ledna, určitě se nezapomeňte zastavit na našem stánku, kde se osobně můžete setkat se zástupci školy a probrat veškeré dotazy.

 


poradna@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

VŠE sbírá mezinárodní ocenění

VŠE sbírá mezinárodní ocenění

Na Vysoké škole ekonomické v Praze je mezinárodní spolupráce dlouhodobě prioritou. To, že se VŠE na mezinárodní scéně daří, potvrzuje kromě počtu studentů v zahraničí třeba i fakt, že se univerzita pravidelně umisťuje mezi nejlepšími školami v rámci prestižních celosvětových žebříčků a je již několikanásobnou držitelkou řádu akademické palmy. Loni vyslala škola do téměř 50 zemí světa …

číst více
1. lékařská fakulta UK – nejstarší, a přece mladá

1. lékařská fakulta UK – nejstarší, a přece mladá

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (1. LF UK) je přímou pokračovatelkou lékařské fakulty, která byla součástí univerzity již při jejím založení v roce 1348. Od prvopočátku zde působily desítky významných osobností vědy, jejichž medicínská činnost odráží řadu vědeckých úspěchů. Nelze nezmínit např. Jana Jessenia, iniciátora první veřejné pitvy v českých zemích, Jana Evangelistu Purkyně, spolutvůrce buněčné …

číst více
Na Erasmu v Madridu: Ubytování si shánějte až na místě, radí studentka

Na Erasmu v Madridu: Ubytování si shánějte až na místě, radí studentka

Markéta Rizikyová (23) strávila letní semestr na jedné z top univerzit ve Španělsku. Na několik měsíců opustila svou domovskou Fakultu sociálních věd a češtinu vyměnila za španělštinu a angličtinu. Jaké jsou největší rozdíly mezi studiem žurnalistiky v Praze a v Madridu a co lze zaplatit ze stipendia?  To všechno jsme se rozhodli od Markéty vyzvědět.   Proč ses …

číst více