Soutěž o praxi ve firmě L´Oréal

25. 10. 2012 | Aktuality

Společnost L´Oréal představuje třetí ročník soutěže Reveal určenou studentům i čerstvým absolventům vysokých škol. Tato akce probíhá od 1. do 31. 10., do uzávěrky tedy zbývá týden. Soutěž Reveal je zaměřena na to, aby studentům předvedla uvádění nového výrobku na trh i způsob práce v kosmetické firmě L´Oréal. Je možné vyhrát nejen ceny, vybraní studenti budou navíc pozváni do funkce traineeho ve firmě nebo na odbornou stáž.

Hra se skládá ze tří částí – vývoje produktu, výroby a uvedení výrobku na trh. Při hře, která trvá deset hodin, si budou moci soutěžící vyzkoušet práci na různých odděleních – ať už v marketingu, logistice nebo ve financích. Prozkoušena bude i znalost obchodní angličtiny soutěžících.

Výherci soutěže získají produktové balíčky ze značek Diesel, Georgio Armani, Garnier, Vichy, L´Oréal Paris a dalších v hodnotě 20 000 Kč na prvním místě a 3 000 Kč na pátém místě. Vyhlášení proběhne již 12. listopadu. Vybraní studenti se budou moci ucházet o čtyři pozice traineeho ve firmě a o devět pozic stážistů. Pro soutěžící bude současně otevřeno pět pracovních pozic – jednu v marketingu, dvě ve financích, jednu v PR a jednu v HR.

Do hry se můžete zaregistrovat a zapojit na adrese http://www.reveal-thegame.com/ po zadání země původu.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: tisková zpráva

Další články k tématu

Jste student nebo absolvent a hledáte práci? Přijďte na JobsChallange!

Jste student nebo absolvent a hledáte práci? Přijďte na JobsChallange!

120 zaměstnavatelů z patnácti oborů v jeden den na jednom místě. Stihnete je obejít všechny? Možnost budete mít už ve středu 21. listopadu v Brně během Veletrhu práce JobChallenge, kde se sejdou české i mezinárodní firmy, a to s jediným cílem – rekrutovat nové lidi do svých řad. Studentům budou nabízet jak zaměstnání na plný úvazek, tak i stáže …

číst více